Články k tématu: Česká Třebová

Kvůli pádu střechy v České Třebové byli obviněni projektant a statik

25.07. 16:49

Česká Třebová - Dvěma obviněnými v případu pádu střechy sportovní haly v České Třebové jsou projektant střešní konstrukce a nezávislý statik. Oba pracovali jako samostatní podnikatelé pro firmu Cecolegno, která střechu stavěla.

Kvůli pádu střechy haly v České Třebové byli obviněni dva lidé

10.07. 17:07

Česká Třebová - Kvůli lednovému zřícení střechy sportovní haly v České Třebové policie trestně stíhá dva lidi pro obecné ohrožení z nedbalosti. Střecha spadla 14. ledna několik dní po kolaudaci, v hale tehdy bylo 80 lidí. Celková škoda byla vyčíslena zhruba na 16 milionů korun.

Spadlou střechu haly v České Třebové začal zvedat jeřáb, místo bude ohledávat policie

25.01. 16:39

Česká Třebová (Orlickoústecko) - Zřícenou konstrukci střechy sportovní haly v České Třebové dnes začal vyzvedávat jeřáb. Policie potřebuje místo ohledat a nafotit, dorazí i soudní znalec.

reklama

Zřícená střecha ve Třebové se musí zvednout, policie chce místo ohledat

23.01. 13:56

Česká Třebová - Policie dnes zahájila přípravné práce, které předcházejí nadzdvihnutí zřícené střešní konstrukce sportovní haly za 58 milionů v České Třebové. Stavební firma nyní odklízí cihly, suť a části plachty u obvodových zdí.

Halu v České Třebové zřejmě možné opravit, zřícenou střechu koumá znalec

19.01. 16:27

Česká Třebová (Orlickoústecko) - Oprava sportovní haly v České Třebové, kde se v sobotu zřítila střecha, by nemusela být extrémně náročná.

VIDEO: Záběry ukazují hrůzný pád střechy v České Třebové

Aktualizovali jsme 15.1.2017, 22:18, 15.01. 13:41

Česká Třebová - Ve sportovní hale v České Třebové se v sobotu večer zřítila střecha. Uvnitř bylo v době nehody 80 lidí. Všem se podařilo z haly vyběhnout.

V České Třebové se zřítila střecha haly. Sesypala se jako hromádka karet, tvrdí svědkyně

15.01. 10:13

Česká Třebová (Orlickoústecko) - Ve sportovní hale v České Třebové, jejíž střecha se v sobotu večer zřítila, bylo před pádem podle pořadatelů 80 lidí. Ačkoli pád konstrukce střechy byl poměrně rychlý, všem se podařilo z haly vyběhnout.

reklama
Fotogalerie