Články k tématu: cirkus

Útok medvěda: Šelma v ruském cirkusu během představení napadla krotitele

25.10. 13:45

Ruská policie zahájila vyšetřování případu z cirkusu, kde během představení medvěd napadl krotitele. Informovala o tom ruská média. Manéž přitom nebyla nijak oddělená od hlediště.

Cirkusy bez zvířat nebudou? Ochránci jsou naštvaní na ministra Tomana

13.12. 15:27

Ministr zemědělství Miroslav Toman (nestr. za ČSSD) se podle informací Mladé fronty Dnes vyslovil proti zákazu drezury zvířat. Toman údajně argumentuje tím, že cirkusy jsou tradicí, která by se neměla rušit. S postupem ministerstva naopak nesouhlasí organizace na ochranu zvířat Svoboda zvířat.

Policie a celníci zasahují u Berouska kvůli chráněným zvířatům

16.07. 17:45

Praha - Celníci a policisté dnes zasahují v Praze, ve středních a v severních Čechách kvůli podezření z neoprávněného nakládání s chráněnými zvířaty. Informaci ČTK potvrdila mluvčí Generálního ředitelství cel Hana Prudičová.

reklama

Petrohrad má jediný cirkus na světě pro chuligány

29.05. 09:52

Petrohrad - Označuje se za "jediný cirkus na světě pro chuligány" a jeho první umělci byly děti z ulice. V současnosti, ač ověnčen nejprestižnější ruskou divadelní cenou, cirkus Upsala v Petrohradu stále budí jistou nedůvěru úřadů. Vznikl skoro z ničeho, kromě vůle svých tvůrců. Tato instituce ale…

V Paříži z cirkusu utekl tygr, personál ho zastřelil. Lidí na sociálních sítích se bouří

25.11. 09:08

Paříž - V Paříží dnes odpoledne utekl z cirkusu tygr. Dvouletý tygr podle francouzského tisku vážil 200 kilo.

Teror v cirkuse? Zesláblou a zraněnou velbloudici nutili vystupovat

06.08. 20:15

Praha - Cirkus Kellner při svém vystoupení předváděl velblouda v otřesném stavu. Samice je extrémně slabá, vyhublá a navíc zraněná na hrudníku. Veterinární správa už cirkusu zakázala vodit velbloudici do manéže.

Z cirkusu Berousek utekly dvě zebry. Jednu potkal tragický konec

29.06. 10:12

Beroun - Neobvyklý zásah prováděli ve středu ráno hasiči v Berouně. Z cirkusu zde uprchly dvě zebry. Jednu se podařilo uspat a vrátit majiteli, druhá však spadla do řeky a zemřela.

Představení v cirkuse Berousek skončilo katastrofou. Akrobati se zřítili z 8 metrů

11.06. 17:20

Prievidza - Představení českého cirkusu Berousek ve slovenské Prievidzi skončilo tragédií. Dvojice akrobatů se totiž uprostřed čísla zřítila z přibližně osmimetrové výšky.

reklama
Fotogalerie