Články k tématu: Die Welt

Hřib varuje Němce před Čínou. Nelezte s ní do postele, napsal pro Welt am Sonntag

12.01. 20:39

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) dnes v nedělníku Welt am Sonntag varoval před unáhleným uzavíráním smluv s Čínou, kterou označil za nespolehlivého a riskantního partnera. Vyzval přitom, aby se nikdo nevzdával svých hodnot a přesvědčení kvůli nátlaku a strachu z výhrůžek.

Německý Die Welt hodnotí Zemana: O prezidentské vystupování se stará jen málo, je jako Trump

09.03. 12:19

Berlín/Praha - Inaugurační projev prezidenta Miloše Zemana komentuje server německého deníku Die Welt. Proslov české hlavy státu prý připomíná prezidenta Spojených států Donalda Trumpa. Server charakterizoval Zemana jako provokatéra, tvrdého kritika islámu a přítele Ruska a Číny.

Způsob vraždy novináře Kuciaka měl být varováním, píše se v Německu

01.03. 12:02

Berlín/Bratislava/Brusel - Způsob, jakým byl zavražděn slovenský investigativní novinář Ján Kuciak, měl být podle německého listu Die Welt varováním pro ostatní novináře, kteří píší o věcech, které se někomu nelíbí. Evropská komise (EK) chce prověřit, jak se na Slovensku nakládá s evropskými…

reklama

Babiš poskytl rozhovor deníku Die Welt: Se Zemanem nemám téměř vůbec nic společného

31.01. 14:06

Berlín/Praha - Premiér Andrej Babiš (ANO) v rozhovor pro německý list Die Welt prohlásil, že s prezidentem Milošem Zemanem nemám téměř nic společného. Předseda hnutí ANO se vyjádřil také k tvorbě vlády.

reklama
Fotogalerie