Články k tématu: film Star Wars

Hvězdné války dorazily do kin. A téměř trhají rekordy

17.12. 20:41

Los Angeles (USA) - Poslední epizoda filmové ságy Hvězdné války zaznamenala v severoamerických kinech druhé nejvyšší tržby v historii během prvního víkendu po premiéře.

Trailer nové epizody Hvězdných válek je venku. Co na něj říkáte?

15.04. 09:57

Los Angeles - Osmý díl Hvězdných válek nazvaný Star Wars: Poslední z Jediů bude mít premiéru letos 15. prosince. Tři tisíce fanoušků slavné sci-fi ságy mělo dnes v americkém Orlandu možnost poprvé zhlédnout trailer.

Herečka Carrie Fisherová z Hvězdných válek utrpěla v letadle infarkt

24.12. 10:24

Washington - Americká herečka Carrie Fisherová (60), představitelka princezny Leiy z Hvězdných válek, utrpěla během letu z Londýna do Los Angeles rozsáhlý infarkt a její stav je kritický.

reklama

Pokračování kultovních filmů se blíží. Na co se můžeme těšit?

06.12. 13:54

Pokud se vám povede úspěšný film, je často běžné, že se tvůrci pokusí jeho úspěch nějak zúročit. Nejčastější formou je prodloužení života hrdinů, což ne vždy vede ke kýženému výsledku.

Star Wars, Pasažéři, Assasins Creed nebo Underworld? Prosinec je nabitý premiérami

30.11. 22:28

Praha – V kalendáři filmového diváka je prosinec neodmyslitelně spjatý s druhou vlnou velkofilmů (první přichází o letních prázdninách), ranými vlaštovkami z hejna adeptů na filmové ceny, ... a samozřejmě také s pohádkami a filmy s vánoční tematikou obecně. Toto pravidlo v posledních letech sice…

Představitel robota R2-D2 ze série Hvězdných válek zemřel. Kennymu Bakerovi bylo 81 let

13.08. 21:16

Londýn - Zemřel britský herec Kenny Baker, který proslul jako představitel robota R2-D2 v šesti filmech série Hvězdné války (Star Wars). Bylo mu 81 let.

VIDEO: Star Wars ovládly pěveckou soutěž Británie má talent

Aktualizovali jsme 13.5.2016, 15:09, 13.05. 11:46

Londýn - Pěvecká soutěž Británie má talent, proslula především legendárním porotcem Simonem Cowellem, ale také řadou pozoruhodných účinkujících. Nyní se světem šíří vystoupení Stormtrooperů, vojáků z Hvězdných válek, kteří překvapí samotného Cowella a diváky zvednou ze židlí.

Nový festival Metronome nabídne oslnivou přehlídku skladeb z kultovních sci-fi filmů

Aktualizovali jsme 10.5.2016, 10:02, 10.05. 09:14

Praha - O speciální zahajovací program nového dvoudenního hudebního festivalu Metronome se postará Pražský filmový orchestr se svým unikátním koncertem skladeb z kultovních sci-fi filmů. Během koncertu s názvem Bang Zoom! Up to the Moon! zazní skladby z filmů a seriálů jako 2001: Vesmírná Odyssea…

Nové Star Wars se konečně dají koupit na "Blu-Rey" disku. Existují dvě verze

20.04. 13:12

Praha - Sedmé pokračování slavné sci-fi ságy Star Wars zaútočilo na diváky na sklonku loňského roku. Nyní se dočkali i ti fanoušci, kterým se do kina z různých důvodů nechce.

Hvězdné války čeká osmé filmové zpracování, tentokrát bude jiné. Podívejte se na trailer

08.04. 23:01

Praha - Fanoušci Hvězdných válek se konečně dočkali! Tvůrci filmu vypustili do světa první trailer k dalšímu pokračování tohoto celosvětového trháku, přesněji však řečeno k prvnímu dílu z plánované antologie samostatných filmů z dílny LucasFilm.

reklama
Fotogalerie