Články k tématu: Jaro

Předpověď počasí na noc a středu 30. března

29.03. 11:29

Praha - Počasí u nás bude částečně ovlivňovat studená fronta, která se bude vlnit nad Německem a před ní k nám bude proudit teplý vzduch od jihu, uvedl chmi.cz.

Vítá nás jaro. Zahrádkáři jásají a připravují se na úklid po zimě

29.03. 08:54

Praha - Jaro je konečně tady, shodují se jak meteorologové, tak zahrádkáři. A teploty už do minusu nepůjdou, ve čtvrtek se dokonce můžeme těšit na příjemných dvacet stupňů celsia. Trička a kraťasy, rozkvetlé stromy a motorkáři na silnicích, první vlaštovky jara jsou tu. Velikonoce tak s sebou…

V následujících dnech nás čeká aprílové počasí. Teplé dny se budou střídat s mrazivými

28.03. 13:02

Praha - Tento týden nás čeká skutečně aprílové počasí. Zatímco přes den mohou teploty atakovat i dvacítku, v noci se výrazně ochladí. O víkendu by noční teploty měly dokonce zase spadnout pod bod mrazu. Zimní oblečení tak zatím neschovávejte.

reklama

Předpověď na noc a úterý 29. března

28.03. 12:16

Praha - Během noci a rána přejde přes naše území k východu studená fronta. Za ní k nám v čerstvém západním proudění pronikne chladnější a vlhký vzduch. Informuje ČHMÚ.

Do Česka se vrátily vlaštovky, o Velikonocích bude až 17 stupňů

21.03. 11:52

Praha - Podle kalendáře už v neděli začalo jaro, venku to tak ale zatím nevypadá. Až do čtvrtka bude oblačno s přeháňkami, místy i sněhovými. Změna ale přijde s Velikonocemi, v druhé polovině týdne se oteplí až na 17 stupňů. Během uplynulého víkendu dorazily do Česka první vlaštovky, považované za…

Zima je pryč, dnes je první jarní den

20.03. 13:24

Praha – Zima dává definitivní sbohem, astronomické jaro nastalo v 5:30, kdy Slunce vstoupilo do znamení Berana.

Kalendářní zima končí, počasí tomu ale moc nenasvědčuje

19.03. 10:46

Praha - Jaro je tady. Alespoň tedy to astronomické, které odstartuje jarní rovnodenností v neděli v půl šesté ráno. Bude ale jaro i venku a ne jen v kalendáři? Zatím bohužel moc ne.

reklama
Fotogalerie