Policie provedla razii na Mossack Fonseca. Odnesla tři pytle roztrhaných papírů
Panama - V nemovitosti používané firmou Mossack Fonseca z aféry Panama Papers, provedla policie razii. Z míst v pátek odnesli pytle plné roztrhaných papírů.
Panama - V nemovitosti používané firmou Mossack Fonseca z aféry Panama Papers, provedla policie razii. Z míst v pátek odnesli pytle plné roztrhaných papírů.
Panama - Agenti zvláštního oddělení prokuratury pro boj s organizovaným zločinem v úterý prohledali sídlo firmy Mossack Fonseca. Tato společnost pomáhala lidem po celém světě s podezřelými převody peněz do daňových rájů.
San Salvador - Salvadorské úřady provedly razii v kanceláři firmy Mossack Fonseca, která pomáhala lidem po celém světě s převody peněz do daňových rájů v kauze Panama Papers.
16. května 2026 22:40
Český hokejový národní tým má na programu v sobotu druhý zápas na světovém šampionátu ve Švýcarsku. Poté, co zvládli v pátek svůj úvodní duel proti Dánům, nad kterými vyhráli bez potíží 4:1, se svěřenci kouče Radima Rulíka nyní střetnou se Slovinskem. I v tomto zápase jsou Češi favority. Oproti duelu s Dány se proti Slovincům v české brance představí Dominik Pavlát a v sestavě se poprvé objeví obránce Jan Mandát. Bude mít stejně jasný průběh duel se Slovinskem, jako ten s Dánskem? Sledujte online reportáž zápasu se startem od 20:20 třetinu po třetině na serveru Eurozpravy.cz.
Zdroj: David Holub
Policie oznámila v neděli dopoledne skvělou zprávu. Expertům se podařilo zachránit lebku svaté Zdislavy, kterou obviněný muž po úterní krádeži z kostela v Jablonném v Podještědí zalil do betonu. Vzácnou relikvii teď čekají restaurátorské práce.