Články k tématu: Playboy

Zemřel autor loga časopisu Playboy Arthur Paul

01.05. 20:41

Chicago (USA) - Ve věku 93 let zemřel duchovní otec symbolu časopisu Playboy - zajíčka Bunnyho. Arthur Paul zemřel v sobotu v chicagské nemocnici na zápal plic, oznámila vdova Suzanne Seedová. Informovala o tom dnes agentura AP.

Playboy se rozhodl přerušit své aktivity facebooku. Vadí mu skandál s daty a blokování lechtivých fotek

28.03. 15:08

New York - Časopis Playboy se rozhodl přerušit veškeré své aktivity na facebooku. Důvody jsou dva. Skandál s neoprávněným použitím údajů o uživatelích této sociální sítě a přísná pravidla pro obsah stránek.

Zakladatel Playboye Hugh Hefner zemřel, bylo mu 91 let

28.09. 10:47

Washington - Ve věku 91 let zemřel Hugh Hefner, zakladatel amerického pánského magazínu Playboy. V roce 2015 se časopis překvapivě rozhodl skoncovat s nahotou, záhy se k ní ale opět vrátil.

reklama

Playboy se vrací ke kořenům. V magazínu se opět budou objevovat nahotinky

14.02. 21:10

Los Angeles – Nejznámější magazín pro muže Playboy před rokem oznámil, že končí s fotkami nahých modelek. Teď však přiznává, že to byla chyba, vrací se proto ke svému původnímu obsahu.

Noviny kryjí Trumpův poměr, píše WSJ

06.11. 18:45

Washington - Americký bulvární deník National Enquirer zakoupil výhradní práva na příběh někdejší dívky Playboye Karen McDougalové. Ta tvrdila, že měla milostný poměr s republikánským kandidátem na prezidenta Donaldem Trumpem.

Ve slavném Playboyi se poprvé objeví muslimka. Bude mít i šátek + VIDEO

06.10. 17:44

New York - Ačkoliv se to může zdát hodně paradoxní, pro slavný pánský magazín Playboy pózovala první muslimka nosící hidžáb. Její fotky vyjdou v říjnovém čísle.

Playboy u Soudního dvora vyhrál spor o zveřejnění odkazu

09.09. 13:46

Brusel - Soudní dvůr EU se ve svém dnešním verdiktu postavil za časopis Playboy. Ve vleklém sporu šlo o internetové odkazy na obsah chráněný autorskými právy.

reklama
Fotogalerie