Články k tématu: Policie Kanada

Střelba v Ottawě. Jeden mrtvý, mezi zraněnými je 15letý chlapec

08.01. 17:21

Jednoho mrtvého a tři zraněné si dnes vyžádala střelba v centru kanadské metropole Ottawy. S odvoláním na místní policii o tom dnes informovala stanice CBC. Pachatel je na útěku, podle policie ale v oblasti střelby lidem nehrozí nebezpečí. Server Global News uvedl, že šlo zřejmě o cílený útok. Jeho…

V Kanadě se zřítila lanovka. Kdosi úmyslně přeřezal lano

11.08. 17:21

Téměř všech 30 prázdných kabinek lanovky v kanadském městě Squamish severně od Vancouveru se v sobotu zřítilo. Policie incident vyšetřuje jako vandalství, zatím neznámý pachatel totiž nejspíš u kabinek přeřezal lana, uvedla dnes kanadská televizní stanice CBC.

V Kanadě našli těla nebezpečných mladíků, byla tisíce kilometrů od místa vražd

08.08. 08:42

Po téměř třech týdnech zřejmě v Kanadě ve středu skončilo pátrání po dvojici mladíků hledaných v souvislosti se třemi vraždami spáchanými v provincii Britská Kolumbie.

reklama

Na východě Kanady se střílelo, čtyři lidé zemřeli

Aktualizovali jsme 10.8.2018, 17:56, 10.08. 14:22

Fredericton - Ve Frederictonu, hlavním městě kanadského státu Nový Brunšvik, se střílelo. Podle médií zemřeli nejméně čtyři lidé, z toho dva byli policisté. Policie už má jednoho podezřelého ve vazbě.

V Torontu najelo auto do chodců, devět lidí zemřelo

Aktualizovali jsme 23.4.2018, 22:12, 23.04. 21:04

Toronto - V Torontu dnes najel řidič dodávky do lidí a devět jich zabil. Dalších 16 jich bylo při incidentu zraněno. Uvedl to zástupce šéfa torontské policie Peter Yuen, podle něhož byl řidič zadržen a nyní je vyšetřován. Podrobnosti o identitě řidiče ani o případném motivu během krátkého brífinku…

Policie v Kanadě vyšetřuje podezřelé úmrtí miliardáře a jeho ženy

16.12. 08:40

Toronto - Kanadská policie vyšetřuje podezřelé úmrtí miliardáře a filantropa Barryho Shermana a jeho ženy Honey. Manželé byli v pátek nalezeni mrtví ve svém domě v Torontu. Informuje o tom agentura Reuters.

Teror v kanadském Edmontonu: Vůz najel do lidí, řidič měl vlajku IS

01.10. 14:57

Edmonton - Kanadská policie vyšetřuje útok na policistu z noci na dnešek a dnešní divokou jízdu řidiče dodávky městem Edmonton. Šéf tamní policie Rod Knecht řekl, že ve vazbě je jeden člověk. Policie se domnívá, že jednal sám, i když nevylučuje podíl dalších osob.

Zloděj chtěl ukrást košili s kravatou, zasahující policista mu je sám koupil

08.08. 09:22

Toronto - Policisté nejsou bezcitní. Dokládá to případ, který se odehrál v Kanadě. Policista se zde nejen postavil za zloděje, navíc mu i koupil věci, které chtěl ukrást. Měl k tomu dobrý důvod.

Kanadská jízdní policie povolí muslimkám nosit šátky

24.08. 18:51

Ottawa - Královská kanadská jízdní policie (RCMP) umožní muslimkám ve svých řadách, aby místo tradičního klobouku nosily k uniformě šátek.

reklama
Fotogalerie