Články k tématu: Znásilnění

Znásilňování jeptišky v klášteře? Chlípný biskup zůstane ve vazbě

dnes 17:03

Dillí - Indický soud dnes rozhodl, že biskup obviněný ze znásilnění jeptišky nebude propuštěn na kauci a zůstane v policejní vazbě. Informoval o tom deník The Times of India. Policie požádala o více času na výslech 52letého muže, který veškerá obvinění popírá. Případ vyvolal celonárodní pozornost a…

Násilník hodiny znásilňoval mladou sousedku, útok málem nepřežila. Hrozí mu vysoký trest

Aktualizovali jsme 31.8.2018, 22:19, 31.08. 16:42

Praha - Jiří Meindl (24) je obžalovaný z pokusu o vraždu své sousedky z pražských Holešovic, hrozí mu až výjimečný trest. Oběť, kterou podle její výpovědi brutálně napadl a několik hodin znásilňoval, po něm požaduje 1,4 milionu korun.

Muž se v nemocnici pokusil znásilnit pacientku

30.08. 18:01

Plzeň - 36letý muž, který chtěl podle policie v plzeňské fakultní nemocnici znásilnit starší pacientku, putuje do vazby. Hrozí mu až deset let vězení.

reklama

Marocký zpěvák je ve Francii obviněn ze znásilnění, minule za něj výhrady platil král

29.08. 19:04

Saint-Tropez - Marocký zpěvák Saad Lamdžarid byl oficiálně obviněn ze znásilnění, oznámila prokuratura ve francouzském městě Draguignan. V Saint-Tropez ho obvinila jedna žena po noci ze soboty na neděli. Policie vzala zpěváka do vazby v neděli na 24 hodin s možností prodloužení. Propustila ho v…

Šesti z deseti mužů odsouzených za znásilnění ve Švédsku se narodilo mimo Evropu

29.08. 07:57

Stockholm - Zhruba 58% mužů, kteří byli za posledních pět let ve Švédsku odsouzeni za znásilnění a pokus o znásilnění, se narodilo v zahraničí. S odkazem na údaje švédské veřejnoprávní televize SVT to píše server stanice BBC.

Policie zadržela muže hledaného za pokus o znásilnění v Plzni

28.08. 19:25

Plzeň - Policie dnes odpoledne zadržela v Českém Krumlově muže, který je podezřelý z toho, že chtěl v neděli ráno v plzeňské fakultní nemocnici znásilnit starší pacientku.

Mučili mě, nedávali mi najíst ani napít. Maroko pobouřil únos mladé dívky

28.08. 09:25

Rabat - Maroko je pobouřeno případem dívky Chadídži, kterou v červnu unesl gang. Po dva měsíce byla v zajetí zneužívána a mučena. Podle agentury AFP byli v souvislosti s případem zatčeni nejméně tři lidé. První soud s nimi se má konat 6. září.

Ve Francii zadrželi populárního arabského zpěváka, žena ho obvinila ze znásilnění

27.08. 13:51

Saint-Tropez - Marocký zpěvák Saad Lamdžarid (33) skončil za mřížemi. Ze znásilnění ho obvinila žena po noci ze soboty na neděli. Policie v Saint-Tropez vzala umělce do vazby v neděli na 24 hodin s možností prodloužení.

Útočník tmavé pleti v Drážďanech znásilnil Češku

21.08. 09:04

Drážďany - Neznámý útočník v neděli brzy ráno znásilnil v Drážďanech 28letou Češku, policie hledá svědky.

Zvrhlík ve Varech pronásledoval 17letou dívku, nakonec ji znásilnil

08.08. 18:28

Karlovy Vary - 31letý muž je podezřelý, že na konci června znásilnil v Karlových Varech 17letou dívku. Policie ho obvinila, hrozí mu až deset let ve vězení.

Krutý konec 2. světové války? Miliony žen doplatilo na brutalitu vojáků

Aktualizovali jsme 7.8.2018, 22:07, 07.08. 10:19

O sexuálním násilí na ženách se mluví často pouze v souvislosti s Rudou armádou a dobýváním Německa, kde mělo být během posledních týdnů války znásilněno přes 2 miliony žen. Bohužel, jak se dnes ukazuje, znásilňování se nevyhnulo žádné armádě a bylo mnohem masovějším jevem i u "civilizovaných"…

Cizinec přijel do ČR, hned druhý den znásilňoval

Aktualizovali jsme 31.7.2018, 23:06, 31.07. 13:41

Olomouc - Oleg Palamarji (33) z Moldavska si za znásilnění odpyká devět let. Trest mu dnes potvrdil Vrchní soud v Olomouci. Proti původnímu rozsudku krajského soudu se odvolal pouze obžalovaný, žádal nižší trest.

Muž v Brně chtěl znásilnit ženu. Vyvázla se škrábanci

19.07. 16:02

Brno - Policie pátrá po muži, který se v neděli brzy ráno pokusil v Brně-Líšni znásilnit mladou ženu. Oběti se podařilo vzbudit pozornost několika obyvatel domu, vyvázla se škrábanci.

Dánsko je v šoku: 10 z 12 odsouzených za znásilnění jsou uprchlíci

14.07. 07:00

Kodaň - Unikátní výzkum všech odsouzenců za znásilnění v Dánsku, který se týkal případů za uplynulý rok a půl, ukázal, že celkem 10 z 12 znásilnění spáchali cizinci, přistěhovalci nebo potomci přistěhovalců. Zprávu přinesl dánský bulvární list BT.

Skandál v Indii: Několik učitelů a žáků bylo zadrženo, sedm měsíců znásilňovali školačku

07.07. 21:18

Dillí - Na východě Indie byli zadrženi ředitel školy, dva učitelé a tři žáci. Žákyně školy je obvinila společně s dalšími 13 spolužáky z toho, že ji opakovaně v posledních sedmi měsících znásilňovali.

Migrant z Iráku, který zavraždil 14letou Susanne, dvakrát znásilnil 11letou dívku

03.07. 20:25

Berlín - Jedenadvacetiletý uprchlík z Iráku, který čelí obvinění ze znásilnění a vraždy 14leté Němky Susanny, podle justice dvakrát znásilnil 11letou dívku.

Příbuzní mě drželi, manžel mě znásilnil, Dívka, která má být popravena za vraždu manžela, vypověděla svůj příběh

Aktualizovali jsme 24.6.2018, 22:11, 24.06. 09:59

Chartúm - Příběh súdánské teenagerky Noury Husejnové znají lidé po celém světe. Devatenáctiletá dívka se pokusila utéct před nechtěným manželstvím, rodina ji však přelstila a ona nakonec svého o šestnáct let staršího manžela zabila. Hájí se tím, že ji předtím její manžel za pomoci tří dalších mužů…

Drama v Londýně: Turistka byla znásilněna u jedné z nejvýraznějších turistických atrakcí

23.06. 18:41

Londýn – Britská metropole se stává jedním z nejnebezpečnějších míst na světě. Nejen, že tu roste počet vražd a útoků nožem, navíc teď přišla zpráva o znásilnění, ke kterému došlo jen pár metrů od jedné z nejvýraznějších londýnských turistických atrakcí.

Ve Španělsku to vře: Skupina mužů sexuálně zneužila dívku, soud je pustil na kauci

22.06. 08:00

Pamplona (Španělsko) – Případ, který otřásl Španělskem, má nečekané pokračování  Soud v Pamploně rozhodl propustit na kauci pětici mužů, kteří byli před dvěma měsíci nepravomocně odsouzeni k devíti letům vězení za sexuální zneužití osmnáctileté dívky. 

Uprchlík unesl dívku a tři dny ji znásilňoval. Chtěl se tak vyhnout deportaci

Aktualizovali jsme 16.6.2018, 22:07, 16.06. 10:36

Brusel – Belgií otřásl brutální zločin. Třicetiletý žadatel o azyl znásilnil duševně nemocnou ženu a doufal, že otěhotní, aby mohl jejich dítě využít jako důvod, proč se vyhnout deportaci. Informuje o tom belgický list La Dernière Heure.

Uprchlík, který zřejmě znásilnil a zabil dívku, se dnes vrátí z Iráku

09.06. 14:44

Berlín - 20letý uprchlík Alí Bašár podezřelý ze znásilnění a vraždy dívky z německé Mohuče nejspíš ještě dnes přiletí z Iráku zpět do Německa. Uvedla to dnes média. Brutální zločin vyvolal na německé politické scéně ostrou debatu.

Podezřelého z vraždy čtrnáctileté německé dívky dopadli v Iráku

08.06. 16:19

Berlín - Na severu Iráku byl dopaden hlavní podezřelý ze znásilnění a vraždy 14leté dívky v západoněmeckém Wiesbadenu. Dvacetiletý Iráčan Alí Bašár minulý čtvrtek se svým otcem, matkou a pěti sourozenci spěšně opustil Německo.

Znásilnění v Ostravě: Násilník svou oběť napadl v zaparkovaném autě

08.06. 16:09

Ostrava - V osobním autě zaparkovaném na lesní cestě v Ostravě-Plesné byla 16. května znásilněna žena. Podezřelým je 25letý muž, obviněn ale zatím nebyl. Policie hledá svědky zločinu.

Migranti znásilnili a zavraždili čtrnáctiletou dívku v Německu, jeden z nich je na útěku

07.06. 15:31

Mohuč - Z podílu na znásilnění a vraždě 14leté dívky z Mohuče je podezřelý mladý Iráčan, německá policie po něm vyhlásila pátrání. Druhý pravděpodobný pachatel brutálního zločinu byl již dopaden. Jde o 35letého žadatele o azyl z Turecka.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie