Články k tématu: Znásilnění

Žena se podívala svému muži do mobilu. Zjistila, co s ní po nocích dělá

Aktualizovali jsme 16.8.2017, 22:21, 05.08. 16:59

Londýn – Velmi neobvyklým případem se musely zabývat britské úřady. Na policii se sám přišel udat muž, který znásilňoval svou ženu, zatímco spala. Učinil tak poté, co jeho manželka v telefonu objevila videa zachycující jeho počínání. Informuje o tom deník The Independent.

Lékaři a policisté se v Ostravě zaměřili na lepší podmínky pro oběti znásilnění

11.08. 15:49

Ostrava - Lékaři a policisté se v Ostravě zaměřili na lepší podmínky pro oběti znásilnění. Ženy například už nemusejí na lékařské vyšetření čekat v nemocničních čekárnách.

Dívka byla znásilněna, když prosila o pomoc, znásilnil ji další muž

Aktualizovali jsme 1.8.2017, 22:10, 30.07. 13:08

Britská policie vyšetřuje velmi neobvyklý případ. Dospívající dívka byla znásilnila v železniční stanici v Birminghamu. Když po činu poprosila jednoho muže o pomoc, byla znásilněna podruhé. Policisté teď podle deníku The Independent hledají svědky, kteří by mohli pomoci.

reklama

Tunisko zvýšilo věk pro legální pohlavní styk i trest za znásilnění

28.07. 12:38

Tunis - Tuniský parlament schválil zákon, který zvyšuje legální věk způsobilosti k pohlavnímu styku dívek z 13 na 16 let.

Oko za oko: Městská rada za trest nařídila znásilnění mladé dívky

27.07. 16:07

Islámábád - Čtrnáct členů pákistánské vesnické rady bylo zatčeno za to, že vydalo příkaz k znásilnění dospívající dívky. Mělo jít o trest za znásilnění, které spáchal její bratr. Informuje o tom agentura AFP.

Lakem na nehty proti znásilnění? Vědecký objev strhala kritika

07.07. 13:34

Lak na nehty, který změní barvu, pokud je vystaven znásilňovacím drogám jakou je například Rohypnol? Nápad čtyř studentů nejprve vyvolal nadšení. "Stačí, aby žena tajně zamíchala nápoj prstem. Pokud lak změní barvu, ví, že něco není v pořádku," napsali. Jenže nyní se situace obrátila a aktivistky…

Soud udělil za znásilnění tří dětí a jeden pokus o vraždu výjimečný trest

27.06. 14:45

Ostrava - René Nagy (45) z Třince dostal 20 let vězení. Výjimečný trest mu vyměřil Krajský soud v Ostravě za znásilnění tří dětí a pokus o vraždu šestileté dívky. V minulosti už byl muž za podobný zločin odsouzen. Po propuštění se ale nenechal ambulantně léčit.

Šestnáctiletá Indka byla hromadně znásilněna, pak ji násilníci vyhodili z jedoucího vlaku

19.06. 16:45

Dillí - 16letá Indka byla hromadně znásilněna a později vyhozena z jedoucího vlaku. Kvůli vážným zraněním musela být hospitalizována. Nejméně dva z agresorů napadenou znali a bydleli v jejím sousedství.

Proces s komikem Crosbym se bude zřejmě opakovat. Porota o vině nerozhodla

17.06. 18:58

Norristown - O vině amerického komika Billa Cosbyho, který stanul před soudem v případu údajného znásilnění, ani dnes porota v pensylvánském městě Norristown nerozhodla.

Americké soudy řeší citlivou kauzu údajného znásilnění postiženého muže

10.06. 19:51

Washington - Odvolací soud v americkém státě New Jersey dnes zrušil verdikt soudu nižší instance, který před dvěma lety poslal na 12 let do vězení ženu, jež údajně znásilnila postiženého muže.

Ostravská policie hledá muže, který chtěl v Ostravě znásilnit ženu. Zachytily jej kamery

07.06. 17:15

Ostrava - Ostravští policisté stále hledají muže, který se koncem května pokusil v Ostravě-Třebovicích znásilnit mladou ženu. Podezřelého našli na záznamech kamer.

Násilník chtěl v Ostravě znásilnit mladou ženu, pátrá po něm policie

31.05. 10:08

Ostrava - Ostravští policisté vyšetřují pokus o znásilnění mladé ženy, která se v noci z 25. na 26. května vracela z práce. Cestovala linkou číslo 4. Zatím neznámý útočník cestoval ve stejném spoji. Lidé, kteří k události mohou uvést nějaké informace, mají kontaktovat linku 158.

Znásilnění ve vídeňském bazénu: Soud migrantovi zmírnil trest, byl prý příliš přísný

29.05. 16:43

Vídeň – Iráckému žadateli o azyl, který ve vídeňském bazénu znásilnil desetiletého chlapce, byl snížen trest. Původně byl v mediálně ostře sledovaném případu odsouzen na šest let, ten mu teď ale byl o třetinu snížen. Stalo se tak poté, co soudce uvedl, že jeho původní trest byl příliš „drakonický“…

Soud vynesl trest nad třemi příbuznými, kteří si chtěli pořídit sexuální otrokyni

24.05. 14:24

Brno - Krajský soud v Brně dnes vynesl verdikt nad třemi muži, kteří unesli a znásilnili mladou ženu z Jihlavska. Půjdou do vězení na osm až 12 let, důkazy jsou zcela jasné.

Za války v Bosně bylo znásilněno 3000 mužů a chlapců, oběti ze strachu často mlčely

19.05. 09:58

Sarajevo - Během války v Bosně a Hercegovině nebyly znásilňovány pouze ženy. Podle zprávy Williamsova institutu Kalifornské univerzity v Los Angeles (UCLA) bylo v letech 1992 až 1995 sexuálně napadeno asi 3000 chlapců a mužů

Muži si chtěli pořídit sexuální otrokyni: Unesli dívku a znásilnili ji, tvrdí žalobce

18.05. 14:12

Brno - Josef Dubský (54), jeho syn Josef (24) a bratr Josefa staršího Karel (53) jsou obviněni z únosu, pohlavního zneužívání a znásilnění mladé ženy. Za to jim hrozí až 12 let ve vězení. U Krajského soudu v Brně odmítli vypovídat.

Bill Cosby jde k soudu za znásilnění. Obvinilo ho několik desítek žen

17.05. 12:11

New York - 5. června začne proces s americkým hercem Billem Cosbym, kterého ze znásilnění obvinilo několik desítek žen. V rozhovoru s rozhlasovou stanicí Sirius-XM komik řekl, že svědčit nebude. Obává se, že by právníci mohli jeho slova překroutit.

Kauzu právníka potrestaného za znásilnění přezkoumá Nejvyšší soud, Zeman podal dovolání

02.05. 11:40

Praha - Kauza právníka, který byl za sexuální útok na pracovnici realitní kanceláře v Hradci Králové potrestán podmínkou, míří k Nejvyššímu soudu (NS). Dovolání v neprospěch muže podal nejvyšší státní žálobce Pavel Zeman.

Soud poslal tři Švédy do vězení za znásilnění vysílané na facebooku

25.04. 20:33

Uppsala (Švédsko) - Švédský soud odsoudil na několik let vězení tři muže obžalované z hromadného znásilnění ženy, které v přímém přenosu vysílali prostřednictvím sociální sítě facebook.

Afričan s mačetou znásilnil dívku před zraky jejího přítele

Aktualizovali jsme 7.4.2017, 23:00, 07.04. 14:43

Bonn – Německá policie pátrá po násilníkovi „afrického vzhledu“ ozbrojeném mačetou, který v Bonnu znásilnil třiadvacetiletou dívku. Činu musel přihlížet přítel ženy, kterému násilník hrozil, že ho zabije, pokud se pokusí zasáhnout.

Znásilněné by se měly vdát za násilníky, budou mít lepší budoucnost. Už devítileté dívky jsou na svatbu připraveny, tvrdí politik

06.04. 11:23

Kuala Lumpur – Bývalý šaria soudce vyvolal pobouření když navrhl, že manželství je nejlepší způsob, jak mohou oběti znásilnění odvrátit jejich „bezútěšnou budoucnost“. Jeho slova vyvolala velmi ostré reakce, někteří lidé žádají jeho hlavu.

Děsivá dovolená: Turistka se opalovala na pláži, místní jí odvlekli a znásilnili

Aktualizovali jsme 5.4.2017, 22:32, 04.04. 10:23

Nové Dillí - Hororovou dovolenou v Indii má za sebou osmatřicetiletá německá turistka. Opalovala se na pláži, když ji zničehonic místní lidé odvlekli a znásilnili. Policie je bezradná.

Policie zatkla chlapce (14). Podílel se na hromadném znásilnění, čin přenášel živě

Aktualizovali jsme 2.4.2017, 22:25, 02.04. 18:01

Chicago - V Chicagu byl zadržen teprve 14letý chlapec, který je podezřelý z účasti na hromadném znásilnění o rok starší dívky. Skupina mladíků přenášela živě přes facebook.

Migrant se zpovídá před osudem: Nakažený virem HIV nutil k sexu nezletilé dívky, čelí obvinění ze znásilnění

30.03. 12:41

Stockholm – Etiopský migrant, který je HIV pozitivní, byl obviněn ze znásilnění dvou nezletilých dívek ve městě Östergötland. Podle obžaloby je muž úmyslně vystavil možné nákaze. Informují o tom švédská média.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací