Články k tématu: Znásilnění

Pohlavní styk s dětskou nevěstou je znásilnění, rozhodl soud

11.10. 15:02

Dillí - Nejvyšší soud v Indii dnes rozhodl, že pohlavní styk s osobou mladší 18 let představuje znásilnění, a to i v případě, že je daný pár spojen manželským svazkem.

Čtyřicetiletý muž byl obviněn ze znásilnění nezletilých dívek, policie hledá další oběti

05.10. 13:33

Praha - 40letý muž byl obviněn z pěti případů znásilnění nezletilých dívek. Policisté vyzývají případné další oběti, aby se jim přihlásily. Muž je nyní je ve vazbě. V případě odsouzení mu hrozí až 12 let vězení.

Migrant stojí před soudem kvůli znásilnění: Můj otec je doma v Africe jako král, ta dívka je prostitutka

Aktualizovali jsme 4.10.2017, 22:15, 01.10. 12:26

Bonn – Migrant z Ghany, který v Německu čelí obvinění z brutálního útoku a znásilnění, stanul před soudem. Podle něj jde o obvinění falešné a tvrdí, že údajná oběť je lhářka. Dokonce ji označil za prostitutku, uvádějí německá média.

reklama

Režisér Polanski čelí ve Švýcarsku dalšímu obvinění ze znásilnění nezletilé

04.10. 13:26

Curych - Švýcarská policie obdržela trestní oznámení na Romana Polanského (84). Dnes 61letá žena ho obvinila, že ji v roce 1972 znásilnil. V USA slavného režiséra stále soudí kvůli znásilnění nezletilé dívky v roce 1977.

Zemětřesení v Mexiku dál roste. Zemi zasáhl případ znásilnění dobrovolnice

29.09. 08:15

Mexiko - Šéf mexické civilní obrany Luis Felipe Puente aktualizoval bilanci obětí ničivého zemětřesení z 19. září. Počet mrtvých se zvýšil na 343. Jenom hlavní město přitom nejnověji hlásí 204 obětí,

Kriminalisté dopadli cizince podezřelého ze znásilnění v Olomouci

22.09. 16:22

Olomouc - Kriminalisté dopadli muže (33) podezřelého ze znásilnění ženy (29) v olomoucké části Hodolany minulý týden. Jde o cizince z východní Evropy, svou oběť si podle policie vybral náhodně. Na Olomouc ani na ČR nemá žádné vazby.

Dramatický nárůst počtu znásilnění? Bavorský ministr vyvolal rozruch, vše je ale úplně jinak

22.09. 15:48

Berlín - V minulém týdnu Německo šokovala statistika bavorského ministra vnitra Joachima Herrmanna (CSU), podle níž v této spolkové zemi v prvním letošním pololetí prudce vzrostl počet znásilnění. Nyní se ukazuje, že jeho čísla neseděla.

Mají pomáhat, místo toho znásilňují. Mise OSN v Kongu dostala tísíce stížností na sexuální zneužívání

21.09. 10:46

Kinshasa - V posledních 12 letech bylo proti zaměstnancům OSN vzneseno 2000 obvinění ze sexuálního zneužívání, z toho více než 700 proti členům mírové mise v Kongu.

Tři muži chtěli mít z dívky sexuální otrokyni. Za únos a znásilnění jim soud potvrdil tresty.

19.09. 15:25

Olomouc - Vrchní soud v Olomouci potvrdil třem mužům trest od osmi do 12 let za únos a znásilnění mladé ženy z Jihlavska. Žalobce chtěl původně zpřísnit u Josefa Dubského i jeho syna právní kvalifikaci a zvýšit tresty. Proti původnímu rozsudku se odvolali také všichni obžalovaní.

Itálii trápí vlna sexuálních útoků, přepadení přibývá především v Římě

19.09. 11:59

Řím - Sexuální útoky na ženy se dál šíří Itálií. Případů přepadení žen nyní přibývá hlavně v Římě. Zemi nedávno šokovalo znásilnění polské turistky a zmlácení jejího přítele skupinou čtyř migrantů, z nichž tři byli nezletilí.

V Bavorsku přibývá znásilnění. Kolik z nich mají na svědomí migranti?

15.09. 20:01

Mnichov - Bavorsko zaznamenalo od roku 2016 výrazný nárůst počtu znásilnění, od ledna do července letošního roku bylo hlášeno 685 případů, což představuje nárůst o 48 procent. Dramaticky také vzrostl počet znásilnění, kterých se dopustili migranti, píše německý Bild.

Litují násilníci svých činů? Výzkumnice zpovídala muže odsouzené za znásilnění

15.09. 12:36

Nové Dillí - Studentka Madhumita Pandey se v rámci výzkumu pro svou dizertační práci vydala do největšího vězeňského komplexu Tihar Ashram v jižní Asii, aby zde pohovořila se 100 vězni, kteří zde odpykávají svůj trest za znásilnění. Tato zkušenost ji poznamenala na celý život, ale jinak než…

Poláci nechtějí soudit násilníky z Rimini, podle ministra spravedlnosti mají v Itálii přísnější tresty

07.09. 16:27

Praha - Polský ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro je proti návrhům požadovat od Itálie vydání čtveřice Afričanů, kteří jsou obviněni z napadení polského páru a znásilnění mladé Polky v Rimini. Zdůvodnil to tím, že v Itálii jsou tresty přísnější.

V Německu soudí Afghánce, který znásilnil a zabil studentku. Bude souzen jako mladistvý?

05.09. 12:29

Freiburg - V německém městě Freiburg dnes začal proces s migrantem, který loni na podzim znásilnil a následně zavraždil 19letou studentku. Přednostně se rozhodne, zda má být údajný Afghánec Husajn K. souzen jako mladistvý či nikoli.

Policie dopadla Konžana, který znásilňoval na pláži v Rimini

Aktualizovali jsme 3.9.2017, 18:12, 03.09. 15:43

Řím - Italská policie dopadla i posledního člena gangu uprchlíků, kteří se v jadranském letovisku Rimini dopustili dvou případů znásilnění. Podle místních médií jednali mladíci pod vlivem alkoholu a drog.

Sedmnáctiletí Maročané se přiznali ke znásilnění v Rimini

Aktualizovali jsme 2.9.2017, 23:04, 02.09. 20:10

Řím - Dva Maročané, kterým je teprve 17 let, se přiznali ke skupinovému znásilnění polské turistky a peruánského transsexuála v italském letovisku Rimini.

V Itálii se objevily nové případy znásilnění, na svědomí je zřejmě mají migranti z Afriky

01.09. 16:40

Řím - Italské úřady řeší dalších pět nahlášených sexuálních útoků na ženy, za kterými zřejmě stojí imigranti z Afriky. Vláda již ohlásila plán na pomoc obětem sexuálního násilí.

Útoky v Rimini pokračují: Brutálně napaden byl i rakouský pár, gang znásilnil také transsexuála

31.08. 15:26

Řím - Policie v italském Rimini vyslechla svědka údajného útoku na pár z Rakouska. V témže přímořském letovisku skupina mužů znásilnila Polku a zbila jejího přítele. Obětí třetího útoku byl transsexuál.

Polsko je na nohou kvůli útoku v Itálii: Byl to gang nelegálů z Afriky, zaslouží trest smrti

30.08. 16:49

Varšava – Polská média se dál zabývají brutálním útokem na mladý polský pár, který byl napaden na pláži v italském městě Rimini. Čtyři muži, kteří znásilnili šestadvacetiletou Polku a zbili jejího stejně starého přítele, prý byli zřejmě nelegální migranti z Afriky.

Žena ohlásila, že byla znásilněna gangem cizinců. Teď má obrovské problémy

Aktualizovali jsme 29.8.2017, 22:21, 28.08. 14:14

Londýn – Britský soud se zabýval případem ženy, která vznesla několik falešných obvinění ze znásilnění. „Jste velmi, velmi přesvědčivá lhářka a máte ráda, když vás ostatní vidí jako oběť," udeřil na ni soudce.

Jeden z teroristů v Katalánsku byl už dříve obviněn z násilí, byl podezřelý ze znásilnění

25.08. 16:37

Barcelona - Idrís Úkábír (28), jeden z obviněných v souvislosti s teroristickými útoky v Katalánsku, byl už dříve obviněn z domácího násilí a strávil měsíc ve vazbě kvůli podezření ze znásilnění. Španělský deník ABC přišel s informací, že policie už v roce 2005 kvůli vazbám na teroristy…

Indický guru byl usvědčen ze znásilnění. Jeho stoupenci se bouří, město střeží policie

25.08. 16:02

Dillí - Indický duchovní učitel Gurmít Rám Rahím Sinh byl dnes shledán vinným ze znásilnění dvou svých stoupenkyň, trest má padnout v pondělí. Do města Pančkula ve státě Harijána na severu země, kde soud zasedá, se vydaly desítky tisíc Sinhových přívrženců. Nepokoje už mají 14 obětí.

Žena se podívala svému muži do mobilu. Zjistila, co s ní po nocích dělá

Aktualizovali jsme 24.8.2017, 22:12, 05.08. 16:59

Londýn – Velmi neobvyklým případem se musely zabývat britské úřady. Na policii se sám přišel udat muž, který znásilňoval svou ženu, zatímco spala. Učinil tak poté, co jeho manželka v telefonu objevila videa zachycující jeho počínání. Informuje o tom deník The Independent.

Lékaři a policisté se v Ostravě zaměřili na lepší podmínky pro oběti znásilnění

11.08. 15:49

Ostrava - Lékaři a policisté se v Ostravě zaměřili na lepší podmínky pro oběti znásilnění. Ženy například už nemusejí na lékařské vyšetření čekat v nemocničních čekárnách.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací