Články k tématu: Znásilnění

V Rakousku zatýkali ve velkém. Devět Iráčanů je podezřelých ze znásilnění na silvestra

15.08. 14:33

Vídeň - Rakouská policie o víkendu zatkla devět Iráčanů, které podezírá z toho, že se o silvestrovské noci podíleli na hromadném znásilnění Němky (28).

Roky mě týral a znásilňoval... Dívka vzpomíná na hrůzné utrpení

Aktualizovali jsme 15.8.2016, 12:10, 15.08. 08:11

Londýn – V patnácti letech většina dívek řeší problémy se školou, chlapci či rodiči. To, co prožila dnes šestadvacetiletá dívka narozená v pákistánské rodině v Británii, se normálu ve všech ohledech vymyká.

Čeští policisté chytli Němce, který měl znásilnit cyklistku

14.08. 10:24

Karlovy Vary - Policisté z Karlovarského kraje v sobotu dopadli devětadvacetiletého Němce, který se před třemi týdny pokusil u silnice mezi obcemi Rýžovny a Hřebečná znásilnit cyklistku. Pachateli teď hrozí až desetileté vězení.

reklama

Při cliffdivingových závodech High Jump na Přibramsku znásilnili dva muži mladou dívku

10.08. 15:58

Příbram - Naprosto šílenou bilanci mají víkendové cliffdivingové závody High Jump, které se již po sedmnácté konaly v lomu v Hřiměždicích na Příbramsku. Policisté chytli 53 opilých řidičů, pět zfetovaných, dva, kteří měli zákaz řízení, s jedním se dokonce honili po lesních cestách. A jednu dívku…

Znásilněná žena utekla tyranovi oknem, policie hledá svědka

06.08. 18:05

Praha - Pražští kriminalisté pátrají po muži, který by mohl vnést více světla do případu znásilnění mladé ženy (25), které se odehrálo v bytě v ulici Karolíny Světlé v Praze 1. Do bytu šla žena, která byla opilá, dobrovolně, tam ji ale neznámý muž znásilnil. Ženě se podařilo po znásilnění z bytu…

Za azyl v Británii, znásilnění. Migrant napadl ženu jen pár měsíců poté, co dostal povolení zůstat

02.08. 11:59

Londýn – V souvislosti s přijímáním migrantů se hovoří o nutnosti prověřovat jejich minulost. Jak ale ukazuje příklad z Velké Británie, ani to, že cizinci azyl či povolení k pobytu získají, neznamená, že nemohou být nebezpeční.

Uprchlíci útočí: Znásilňují na koupalištích i hřbitovech. Úřady situaci nezvládají

28.07. 12:25

Berlín/Vídeň - Z Německa a Rakouska šíří další zprávy o sexuálních útocích, za kterými mají podle tamních médií stát cizinci z blízkovýchodních zemí. Nezřídka si jako cíl svého sexuálně motivovaného činu vybírají mladé dívky, které mají do plnoletosti daleko.

Na Karlovarsku byla napadena cyklistka. Muž z Německa ji chtěl znásilnit

28.07. 11:18

Karlovy Vary - Nebezpečného zvrhlíka, patrně z Německa, hledají karlovarští kriminalisté. Pokusil se znásilnit cyklistku. Žena se mu ale ubránila, dobře si zapamatovala jeho podobu i část registrační značky auta, ve kterém ujel. Policie prosí veřejnost o spolupráci.

Uprchlík v Německu znásilnil stařenku přímo na hřbitově

Aktualizovali jsme 27.7.2016, 16:54, 27.07. 14:59

Berlín - Německo musí řešit další sexuální skandál spojený s uprchlíky. Muže původem z Eritreji zatkla kvůli sexuálnímu napadení seniorky na hřbitově.

V Indii byla hromadně znásilněna izraelská studentka

25.07. 14:17

Dillí - V Indii se řeší další případ hromadného znásilnění. Izraelská turistka (25) byla údajně napadena v horském letovisku Manali. Dva ze šesti podezřelých již policisté zadrželi.

Před třemi lety pět můžu znásilnilo ženu. Nyní ji sexuálně napadli znovu

19.07. 15:22

Dillí - Jednadvacetiletou studentku napadlo nedaleko její školy pět mužů a znásilnili ji. Dívka útočníky dobře znala, znásilnili ji totiž podruhé. Otřesný případ z Indie popisuje Daily Mail.

Německo šokovaly nové informace o znásilňování v Kolíně nad Rýnem

Aktualizovali jsme 16.7.2016, 20:51, 16.07. 10:01

Kolín nad Rýnem – Německé úřady a soudy se stále ještě zabývají případy sexuálních útoků ze silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem. Státní vyšetřovací výbor vyslechl příběhy několika znásilněných žen, jeden však členy komise velmi šokoval.

Odporný čin: Otec s kamarádem znásilnil desetiměsíční holčičku

08.07. 12:30

Viktoria – Otřesným případem se zabývá australská policie. Podle tamního deníku Sydney Morning Herald policie zadržela dva muže (oba 50), kteří měli znásilnit teprve desetiměsíční holčičku, dceru jednoho z nich. Dítě bylo v péči mužů, protože se jeho matka účastnila výcvikového kurzu.

Ne znamená ne! Německo zpřísnilo zákon trestající sexuální násilí

07.07. 13:46

Berlín - Němečtí poslanci dnes schválili zpřísnění zákona, který trestá pachatele sexuálního násilí. Nově bude obsahovat princip "ne znamená ne". Aby soud uznal trestný čin za znásilnění, musel si dosud pachatel styk vynutit násilím nebo pod jeho pohrůžkou. Už se ozývají kritické hlasy, na nové…

V telefonu džihádisty bylo nalezeno video, kde bojovníci žertují, zatímco jeden brutálně znásilňuje ženu

Aktualizovali jsme 6.7.2016, 18:39, 06.07. 11:32

Mosul – Jak krutí bojovníci Islámského státu skutečně umí být, ukázalo video, které bylo nalezeno v telefonu zabitého džihádisty. Bojovníci na něm žertují a hlasitě se smění, zatímco v pozadí jeden z nich znásilňuje svou sexuální otrokyni.

Migrant opakovaně znásilnil ženy. Násilník prý zažil mnoho krutostí a neví, co si může dovolit

Aktualizovali jsme 4.7.2016, 19:54, 04.07. 14:54

Birmingham – Muž ze Somálska ve Velké Británii znásilnil ženu. Měl být vyhoštěn, pak ale požádal o změnu verdiktu a soud mu vyhověl. A on následně znásilnil další dvě ženy. Teď opět stanul před soudem.

Spolubydlící v pokoji na psychiatrii sexuálně zneužil kluka (11). Rodiče se to dozvěděli až další den

03.07. 21:50

Opava - Opavskou psychiatrickou nemocnicí otřásá další skandál. Na dětském oddělení se měl čtrnáctiletý pacient pokusit znásilnit o tři roky mladšího chlapce, který s ním bydlel na pokoji. Ten se pomoci nedovolal.

Kvůli znásilnění modelky se v Německu změní zákon

Aktualizovali jsme 3.7.2016, 16:40, 03.07. 12:59

Berlín - Znásilnění někdejší modelky Giny-Lisy Lohfinkové vyvolalo v Německu bouřlivou debatu o sexuálních deliktech. Kvůli kauze se bude měnit trestní zákoník.

Fotografka vytvořila kampaň pro zneužité dívky a ženy. S tímto se musí potýkat

01.07. 13:16

Washington – Přestože jsou znásilněné ženy oběťmi násilí, mnoho lidí je zároveň obviňuje, že si za to mohou částečně samy. Třeba proto, že byly opilé nebo měly až příliš odhalující oblečení. Fotografka Yana Mazurvecková se rozhodla kampaní ukázat, s čím musí zneužité ženy a dívky bojovat.

Poprask kolem populárního herce. Svým výrokem na účet znásilněných žen vyvolal vlnu kritiky

Aktualizovali jsme 21.6.2016, 13:47, 21.06. 08:56

Dillí - Populární indický herec Salman Chán vyprávěl o svých zážitcích z natáčení nejnovějšího filmu Sultán. Prý byl tak vyřízený, že se cítil jako znásilněná žena. Za svá slova schytal ostrou kritiku.

Čech deset let utíkal před trestem za znásilnění. Teď byl dopaden ve Finsku

20.06. 21:20

Praha - Dlouhých deset let byl na útěku, ale teď ho dopadli policisté ve Finsku. Řeč je o Martinu Šimůnkovi, někdejším reprezentantovi ve sportovní gymnastice a kdysi úspěšném trenérovi pražských Bohemians. Za zneužívání nezletilých svěřenkyň mu soud uložil pět let nepodmíněně, Šimůnek ale vinu…

Za hromadné znásilnění v Brazílii padly první obvinění

19.06. 12:15

Rio de Janeiro - V případu hromadného znásilnění šestnáctileté dívky v Brazílii bylo obviněno prvních sedm mužů, zatčeni ale byli zatím jen dva z nich.

Muž donutil dívku k sexuálnímu otroctví: Mnohokrát jí brutálně zneužil a půjčoval jiným mužům

Aktualizovali jsme 15.6.2016, 21:10, 15.06. 15:20

Odense – Dánském otřásla informace, podle které osmapadesátiletý muž přinutil dívku (14) k podepsání „smlouvy o otroctví“. Pak ji mnohokrát brutálně napadl. Informoval o tom server The Local s odkazem na tamního státního zástupce.

Dědeček zneužíval své vnučky, dostal 7,5 let

15.06. 11:35

Litovel - Invalidní důchodce z Litovle na Olomoucku si odsedí sedm let za to, že znásilňoval a zneužíval své dvě vnučky. Kromě toho se bude muset povinně léčit v ústavu. Jedna z dívek kvůli opakovanému znásilnění dodnes trpí psychickými potížemi.

reklama
Fotogalerie