Články k tématu: Znásilnění

Sociální sítě zahrnuly ženu nenávistí poté, co obvinila muslimského teologa ze znásilnění

22.11. 12:40

Paříž - Žena, která ve Francii obvinila jednoho z nejznámějších odborníků na islám Tariqa Ramadana ze znásilnění, dostala kvůli výhrůžkám na sociálních sítích policejní ochranu.

Boxer Plachetka se stále brání nařčením ze znásilnění. Žádá obnovu procesu

21.11. 16:50

Brno - Krajský soud v Brně dnes znovu odročil jednání, v němž se zabývá žádostí bývalého boxera Ľudovíta Plachetky o obnovu procesu. Trojnásobný mistr republiky byl v roce 2012 odsouzen na osm let za znásilnění sestry své družky.

Před soudem stanul útočný sadista. V minulosti opakovaně znásilňoval, hrozí mu až 20 let

21.11. 15:21

Liberec - Jozef Giňa (54), který podle obžaloby před rokem v Jablonci znásilnil a pokusil se zabít čtyřicetiletou ženu, má bohatý trestní rejstřík. Kromě podvodu, loupeže a násilí vůči úřední osobě byl už také třikrát odsouzen za znásilnění. V souhrnu dostal v minulosti za znásilnění 15,5 roku…

reklama

Další obvinění: Stallon se prý dopustil sexuálního obtěžování a znásilnění

17.11. 08:48

Londýn/Los Angeles - Vlna obvinění známých osobností z showbyznysu ze sexuálního obtěžování se rozrůstá. Zasáhla i představitele Rockyho Balboy a Johna Ramba Sylvestera Stallona.

Ženy čelí sexuálnímu násilí denně, situace je kritická i v ČR

14.11. 16:02

Praha - Každá devátá žena v Evropské unii zažila nějaké sexuální násilí. Se sexuálním obtěžováním má zkušenost 55 procent žen. Pět procent žen se stalo obětí znásilnění. Podle výsledků celoevropského průzkumu zažilo násilí v Česku 32 procent žen.

Nejzvrácenější sexuální mučení vězňů? Občanská válka na Srí Lance způsobila peklo

08.11. 10:49

Londýn - Přes 50 příslušníků z menšiny Tamilů bylo loni a letos ve srílanském vězení znásilňováno a mučeno. Řada z těchto mužů, kteří později přijeli do Británie požádat o azyl, se v Evropě pokusila spáchat sebevraždu.

Muži jsou znásilňováni raketami a násadami od košťat. Milice používají brutální praktiky jako nástroj války

Aktualizovali jsme 7.11.2017, 22:08, 06.11. 09:17

Tripolis – O tom, že je znásilnění žen používáno jako nástroj války, se mluví již delší dobu. Jak ale ukazují očitá svědectví z Libye, oběťmi takových praktik jsou často také muži. Informuje o tom The Guardian.

Indka usekla svému manželovi penis, pokusil se ji znásilnit před zraky jejich dětí

07.11. 10:23

Dillí – Indka usekla svému manželovi penis poté, co se vrátil opilý z hospody a pokusil se ji znásilnit přímo před očima jejich dětí. Muž musel být hospitalizován, jeho žena čelí obvinění z pokusu o vraždu.

Weinstein čelí dalšímu problému? Policie ho chce zatknout kvůli znásilnění herečky

04.11. 09:12

New York - Filmový producent Harvey Weinstein, obviňovaný z desítek případů neomaleného chování vůči ženám, se zřejmě dopustil také znásilnění. Uvádí to newyorská policie, který má podle svých slov hodnověrné důkazy. K činu mělo dojít v roce 2010.

Ženy, které nosí odhalující oblečení, si zaslouží znásilnit. Je to naše povinnost, tvrdí egyptský právník

03.11. 12:34

Káhira - Egyptský právník tvrdí, že je národní povinností mužů znásilňovat dívky, které nosí odhalující oděvy jako jsou například roztrhané džínsy, které odkalují kůži. „Říkám, že když dívka chodí takhle, je vlastenecká povinnost sexuálně ji obtěžovat a národní povinnost ji znásilnit," tvrdí Nabih…

Sexuální skandál v politice se rozrůstá. Labouristická aktivistka prý byla znásilněna

01.11. 15:46

Londýn - Británií už několik dní otřásá lavina obvinění ze sexuálního obtěžování nebo zneužívání ze strany politiků. Se závažným obviněním v úterý přišla v rozhovoru s BBC také aktivistka Bex Baileyová (25), která oznámila, že byla znásilněna na jedné labouristické akci v roce 2011.

Weinsteina čeká izolace, vyloučilo ho sdružení amerických producentů

31.10. 14:02

Los Angeles - Vlivná organizace Sdružení amerických producentů (PGA) vyloučila ze svých řad Harveyho Weinsteina (65), a to navždy. Tento hollywoodský magnát momentálně čelí řadě obvinění ze znásilnění a sexuálního obtěžování.

Weinstein má na kontě další znásilnění, herečka se dodnes prý bojí

29.10. 17:16

Los Angeles - Herečka Annabella Sciorraová obvinila producenta Harveyho Weinsteina ze znásilnění. Ten už čelí podezření, že v minulosti sexuálně obtěžoval zhruba pět desítek žen.

Byla jsem více než 43 tisíc krát znásilněna. Musela jsem zavřít oči, abych neviděla, co mi dělají, popisuje žena

28.10. 10:55

Jako velmi mladá se dostala do rukou obchodníka s lidmi. V životě byla více než 43 tisíc krát znásilněna. Žena "znásilnila 43,200" krát hovoří o koloniích obchodování s lidmi v Mexiku. "Začala jsem v 10 hodin a skončila o půlnoci. Někteří muži by se mi smáli, když jsem plakala," vzpomíná s odstupem…

Pohlavní styk s dětskou nevěstou je znásilnění, rozhodl soud

11.10. 15:02

Dillí - Nejvyšší soud v Indii dnes rozhodl, že pohlavní styk s osobou mladší 18 let představuje znásilnění, a to i v případě, že je daný pár spojen manželským svazkem.

Čtyřicetiletý muž byl obviněn ze znásilnění nezletilých dívek, policie hledá další oběti

05.10. 13:33

Praha - 40letý muž byl obviněn z pěti případů znásilnění nezletilých dívek. Policisté vyzývají případné další oběti, aby se jim přihlásily. Muž je nyní je ve vazbě. V případě odsouzení mu hrozí až 12 let vězení.

Migrant stojí před soudem kvůli znásilnění: Můj otec je doma v Africe jako král, ta dívka je prostitutka

Aktualizovali jsme 4.10.2017, 22:15, 01.10. 12:26

Bonn – Migrant z Ghany, který v Německu čelí obvinění z brutálního útoku a znásilnění, stanul před soudem. Podle něj jde o obvinění falešné a tvrdí, že údajná oběť je lhářka. Dokonce ji označil za prostitutku, uvádějí německá média.

Režisér Polanski čelí ve Švýcarsku dalšímu obvinění ze znásilnění nezletilé

04.10. 13:26

Curych - Švýcarská policie obdržela trestní oznámení na Romana Polanského (84). Dnes 61letá žena ho obvinila, že ji v roce 1972 znásilnil. V USA slavného režiséra stále soudí kvůli znásilnění nezletilé dívky v roce 1977.

Zemětřesení v Mexiku dál roste. Zemi zasáhl případ znásilnění dobrovolnice

29.09. 08:15

Mexiko - Šéf mexické civilní obrany Luis Felipe Puente aktualizoval bilanci obětí ničivého zemětřesení z 19. září. Počet mrtvých se zvýšil na 343. Jenom hlavní město přitom nejnověji hlásí 204 obětí,

Kriminalisté dopadli cizince podezřelého ze znásilnění v Olomouci

22.09. 16:22

Olomouc - Kriminalisté dopadli muže (33) podezřelého ze znásilnění ženy (29) v olomoucké části Hodolany minulý týden. Jde o cizince z východní Evropy, svou oběť si podle policie vybral náhodně. Na Olomouc ani na ČR nemá žádné vazby.

Dramatický nárůst počtu znásilnění? Bavorský ministr vyvolal rozruch, vše je ale úplně jinak

22.09. 15:48

Berlín - V minulém týdnu Německo šokovala statistika bavorského ministra vnitra Joachima Herrmanna (CSU), podle níž v této spolkové zemi v prvním letošním pololetí prudce vzrostl počet znásilnění. Nyní se ukazuje, že jeho čísla neseděla.

Mají pomáhat, místo toho znásilňují. Mise OSN v Kongu dostala tísíce stížností na sexuální zneužívání

21.09. 10:46

Kinshasa - V posledních 12 letech bylo proti zaměstnancům OSN vzneseno 2000 obvinění ze sexuálního zneužívání, z toho více než 700 proti členům mírové mise v Kongu.

Tři muži chtěli mít z dívky sexuální otrokyni. Za únos a znásilnění jim soud potvrdil tresty.

19.09. 15:25

Olomouc - Vrchní soud v Olomouci potvrdil třem mužům trest od osmi do 12 let za únos a znásilnění mladé ženy z Jihlavska. Žalobce chtěl původně zpřísnit u Josefa Dubského i jeho syna právní kvalifikaci a zvýšit tresty. Proti původnímu rozsudku se odvolali také všichni obžalovaní.

Itálii trápí vlna sexuálních útoků, přepadení přibývá především v Římě

19.09. 11:59

Řím - Sexuální útoky na ženy se dál šíří Itálií. Případů přepadení žen nyní přibývá hlavně v Římě. Zemi nedávno šokovalo znásilnění polské turistky a zmlácení jejího přítele skupinou čtyř migrantů, z nichž tři byli nezletilí.

reklama
Fotogalerie