Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Chata na Berounsku hořela, nastešstí nebyl nikdo zraněn

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Podkozí – Hasiči museli dnes v podvečer zasahovat v Podkozí na Berounsku, kde hořela rekreační chata. Událost byla hlášena před 17:00, o půl hodiny později dostali hasiči plameny pod kontrolu

Při příjezdu hasičů byl celý objekt v plamenech. Její uživatel utrpěl šok a hasiči mu přivolali záchrannou službu, uvedl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík.

Spolu s požárníky přijelo šest cisteren a výšková technika, která ale byla odvolána, protože ji nebylo možné v daném místě použít. Hasiči budovu dál dohašují.

Požár chaty o rozměrech pět krát sedm metrů likvidovali profesionální hasiči z Berouna a dobrovolné jednotky z Chyňavy, Lhoty a Unhoště.

Témata:  oheň hasiči

Související

Aktuálně se děje

12. června 2026 21:37

Charlotte Gottová nečekaně vydala další píseň

První píseň Charlotte Gottové už její fanoušci nepochybně znají nazpaměť, takže je nejvyšší čas vypustit do světa další. Nadaná dcera nejslavnějšího českého zpěváka to udělala. Lidé už si mohou poslechnout její druhou skladbu. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy