Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Výbuch plynu v Kladně zabil jednoho člověka

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Pixmac

Kladno - V sutinách rodinného domu, který včera v Kladně zničil výbuch plynu, nalezli hasiči mrtvého člověka. Jeden zraněný zůstává nadále v nemocnici, z trosek se podařilo vyprostit také psa.

Hasiči museli zajistit i sousední budovu. Sutiny nejdříve začali odklízet ručně, poté zapojili i speciální sací bagr. Všechny práce se snažili provádět šetrně kvůli podezření, že je v sutinách pravděpodobně člověk.

"Kolem 2:00 jsme našli na místě osobu, ale bohužel bez známek života," řekla dnes ráno ČTK mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.

Hasiči vyjížděli k výbuchu v kladenské části Kročehlavy ve středu před polednem. Na místě byl silně cítit plyn. Případ je vyšetřován jako obecné ohrožení z nedbalosti.

Témata:  výbuch plynu kladno zemní plyn

Související

Aktuálně se děje

19. ledna 2026 13:52

Jak je to s jejich vztahem? Jan Tuna a Nela Boudová mají co vysvětlovat

Mnozí lidé si slova Nely Boudové na sociální síti vykládali jako potvrzení rozchodu s novinářem Janem Tunou. Právě on dostal příležitost vnést do celé záležitosti trochu světla. To se mu ale úplně nepovedlo. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy