Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Muž v Praze pobodal ženu. Rozzlobilo ho, že venčila psy bez vodítka

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Praha - V Praze byl dopaden muž (61), který dle policie ve čtvrtek napadl starší ženu venčící psy. K činu se přiznal, za mřížemi může strávit až deset let.

Žena (67) venčila psy ve čtvrtek po poledni u Modřanské rokle v Praze 4, kde na ni zaútočil neznámý muž. "Nejprve se jednalo o verbální atak, který se týkal venčení psů a jejich pohybu bez vodítka, což se muži nelíbilo," popsal konflikt policejní mluvčí Jan Daněk.

Muž ženě vyhrožoval zabitím psů i jí samotné. Nakonec vytáhl 35 centimetrů dlouhý nůž a ženu bodl do předloktí. Zraněná žena po napadení odešla domů, odkud si zavolala sanitku.

Po pachateli pátraly i hlídky na koních. "Těmto policistům se po několika desítkách minut podařilo podezřelého v Modřanské rokli zadržet," uvedl mluvčí.

Jelikož se muž přiznal, kriminalisté s ním zahájili trestní stíhání pro trestné činy těžké ublížení na zdraví, nebezpečné vyhrožování a výtržnictví.

Témata:  krimi napadení Praha

Související

Aktuálně se děje

17. února 2026 21:14

Ornella Koktová šokovala celé Česko. Rozvedla se s Josefem Koktou

Influencerka a podnikatelka Ornella Koktová se postarala o pořádný rozruch v českém šoubyznysu. Během velkolepé oslavy svých 33. narozenin, která se konala v úterý, oficiálně potvrdila rozchod se svým o pětatřicet let starším manželem Josefem Koktou. Pár, který spolu vychovává tři děti a jehož vztah začal v roce 2011, byl přitom dlouho považován za jeden z nejstabilnějších v českém showbyznysu.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy