Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Muž na Tachovsku brutálně zbil čtyřleté dítě. Chlapec skončil v nemocnici

Děti
Děti
Foto: Pixabay

Tachov - Případ neskutečné brutality vyšetřuje policie na Tachovsku. Muž tam surově sbil čtyřleté dítě vodítkem na psa.

Malý chlapec byl se zraněním převezen do nemocnice. Útočník byl přítel matky napadeného chlapce. "Dítě bylo při vědomí, posádka jej odvezla k ošetření do nemocnice," řekla mluvčí krajské záchranné služby Lenka Ptáčková portálu novinky.cz, který o případu informoval.

Policie se vzhledem k okolnostem nechce zatím k případu sdělovat bližší informace. "Šetříme to jako týrání nezletilé osoby," uvedl pro portál mluvčí policie Jan Koželuh.

Okolnosti napadení zatím nejsou známy. Policie neuvedla podle portálu novinky.cz ani to, jestli je útočník zadržený.

Témata:  týrané děti krimi děti

Související

Aktuálně se děje

7. června 2025 9:59

Miliardář Pelc měl tragickou nehodu, v nemocnici bojuje o život

U Nového Strašecí na Rakovnicku došlo k tragické dopravní nehodě, při níž zemřel jeden člověk a další byl s těžkými zraněními transportován do nemocnice. Podle dostupných informací se jednalo o vůz Lexus RX řízený mužem narozeným v roce 1951. Vzhledem ke kombinaci věku a typu vozidla se stále více spekuluje, že šlo o Zdeňka Pelce, jednoho z nejbohatších Čechů.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Pavel Blažek

Blažek po bitcoinové kauze pozastavil členství v ODS

Ministr spravedlnosti v demisi Pavel Blažek pozastavil své členství v Občanské demokratické straně. Stalo se tak krátce poté, co kvůli narůstajícímu tlaku v souvislosti s takzvanou bitcoinovou kauzou podal demisi z ministerské funkce a zároveň se vzdal kandidatury v nadcházejících podzimních volbách. Původně měl být na čtvrtém místě jihomoravské kandidátky koalice Spolu. Kromě toho rezignoval také na funkci předsedy regionálního sdružení ODS v Jihomoravském kraji.