Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Šlechtová je po operaci, do konce týdne zrušila program

Karla Šlechtová /ANO/, ministryně pro místní rozvoj
Karla Šlechtová /ANO/, ministryně pro místní rozvoj
Foto: Mikuláš Křepelka / INCORP images

Praha - Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (za ANO) zrušila svůj pracovní program do konce týdne. Důvodem jsou komplikace po operaci čelisti, kterou podstoupila tento týden. ČTK to sdělila mluvčí ministerstva pro místní rozvoj Veronika Vároši. Devětatřicetiletá ministryně na twitteru napsala, že za pár dní bude v pořádku.

"Děkuji za zájem o můj zdravotní stav. Pořádně mě potrápily čelisti a děkuji lékařskému týmu. Věřím, že za pár dní budu fit," napsala Šlechtová na twitteru. Podle Vároši by mohlo být vše v pořádku už v pondělí.

Šlechtová zrušila dnešní pracovní návštěvu Libereckého kraje, kde měla dopoledne jednat o čerpání dotačních programů a přeshraniční spolupráci. "Vzhledem k pooperačním obtížím musela neplánovaně na kontrolu po chirurgickém zákroku," uvedlo MMR.

Šlechtová měla zdravotní komplikaci už dříve. V srpnu 2015 se podrobila akutní operaci kvůli dlouhodobým potížím s nervy v noze. Na sociální síti tehdy sdílela i fotografii z konce července, na které se opírala o hůlku.

Témata:  Karla Šlechtová vláda Ministerstvo pro místní rozvoj

Související

Aktuálně se děje

9:07

Další soud mezi Hanychovou a Soukupem. Tentokrát nejde o Rozárku

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se nerozešli zrovna v dobrém, proto ostatně vedou spor ohledně péče o společnou dceru Rozárku. V červenci se ale otevřela u soudu další kauza. Možná by ale nemusela mít dlouhého trvání. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Evropská unie

Komentář

EU si chce navýšit příjmy o více než 1000 miliard korun ročně. Čechům by kvůli tomu zdražil život

Evropská unie se Čechům v příštích letech dramaticky prodraží. Takže vlastně historicky vůbec poprvé vážně vyvstává otázka, jak dlouho ještě členství v EU zůstane pro Česko účetně plusové. Zatím tomu tak ještě je. Vždyť letos v prvním pololetí Česko do bruselské kasy odvedlo o 24 miliard méně, než z ní získalo. Zlomový však může být už tento týden navržený rozpočet EU na období let 2028 až 2034, ale i roky předtím, 2026 a 2027.