Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Češi v e-shopech nejčastěji recenzují parfémy. Který je nejoblíbenější?

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Pixabay

Praha - Češi na internetu nejčastěji píšou recenze a hodnocení na parfémy, rádi se ale podělí i o zkušenost s afrodiziaky. Nejvíce recenzí má mezi Češkami dlouhodobě nejoblíbenější parfém - Lanvin Eclat D'Arpege.

Vyplývá to z analýzy srovnávače cen Heureka.cz. Celkem dosud zákazníci napsali na portálu sedm milionů recenzí produktů.

"Kromě parfémů, mobilních telefonů nebo afrodiziak, Češi nejčastěji hodnotí krmivo a antiparazitika pro psy, vitamíny pro domácí mazlíčky, knihy nebo doplňky stravy," uvedla Alexandra Čermáková z Heureky. Na dalších místech nejrecenzovanějších konkrétních produktů jsou parfém Calvin Klein Euphoria For Woman, čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6, krmivo Royal Canin Mini Adult a mobil Samsung Galaxy S3.

"U některých recenzí se častěji orientujeme podle vjemů a pocitů - příkladně parfémy hodnotíme podle toho, jak se vůně líbí přímo nám. Naopak třeba elektroniku - fotoaparáty, mobilní telefony a podobný sortiment hodnotíme častěji podle technických parametrů a toho, jak je dané produkty splňují," dodala Čermáková.

Témata:  Češi recenze e-shopy internet

Související

Aktuálně se děje

15. května 2025 10:09

Michaela Nosková promluvila o smrti bratra. Podívala se na zprávy a už měla obavy

Michaela Nosková se rozhodla vystoupit z komfortní zóny a před televizními kamerami učinila velké odhalení. Prozradila totiž, že její rodinu před více než 30 lety zasáhla tragédie. Populární zpěvačka přišla o bratra. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Ilustrační foto

Změna zákoníku práce: Největší reforma za poslední roky je tady, od června bude řada věcí jinak

Český pracovní trh čeká od 1. června 2025 největší reforma za poslední roky. Takzvaná flexinovela zákoníku práce zavádí celou řadu novinek, které mají zpřehlednit a zjednodušit pracovněprávní vztahy. Změny se dotknou zaměstnanců i zaměstnavatelů, a to v oblasti výpovědních lhůt, zkušebních dob, pracovního volna nebo možností zaměstnávání mladistvých. Přestože cílem reformy je větší flexibilita, někteří odborníci upozorňují i na možné negativní dopady.