Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Na Mělnicku hořel po výbuchu rodinný dům, jeden člověk byl zraněn

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Mělník - V obci Stránka na Mělnicku zasahovaly desítky hasičů. Po výbuchu tam hořel rodinný dům a hrozilo jeho zřícení. Jeden člověk utrpěl zranění.

V rodinném domě kolem 07:00 došlo k explozi. Pravděpodobnou příčinou byla propanbutanová láhev. "V domě byla jedna osoba, ta sama před příjezdem hasičů budovu opustila," uvedl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda. Záchranná služba ji převezla s popáleninami do pražské vinohradské nemocnice.

Hasiči dostali oheň pod kontrolu krátce po příjezdu na místo. Pod troskami ještě některé části hoří, rozšíření ohně ale již nehrozí.

Na místo jede bagr, který sutiny rozhrne. Pak bude možné provést expertizu vybuchlé lahve, případně i připojeného spotřebiče.

Témata:  Středočeský kraj hasiči požáry

Související

Aktuálně se děje

10:27

Laďa Kerndl oslavil kulaté jubileum. Trápení už bylo dost, podotkla slavná dcera

Legendární Ladislav Kerndl oslavil v minulém týdnu kulaté 80. narozeniny a jeho neméně slavná dcera Tereza se postarala o to, aby se na jubileum nezapomnělo. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy