reklama
Krainová otevřeně o svých exmilencích: Byli to blbci! - anotační obrázek
Krainová otevřeně o svých exmilencích: Byli to blbci!

Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek se ohradil proti tomu, aby Babiš a Faltýnek při své obhajobě útočili na jiné strany. "Nikdo z nás si nepřivlastnil 50 milionů pro malé podnikatele, to byl pouze pan poslanec Babiš. Kdyby nelhal a nepřivlastnil si peníze, které byly původně určeny někomu jinému, tak tady prostě o tom dneska nejednáme," řekl.

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura zdůraznil, že se padesátimilionová dotace pro farmu Čapí hnízdo musí prošetřit.

Zatímco například Martin Plíšek (TOP 09) uvedl, že žádost policie má potřebné náležitosti, podle místopředsedy Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) je její kvalita z právního hlediska "mizerná". "V žádosti nevidíme politický zásah," řekl předseda STAN a místopředseda Sněmovny za TOP 09 Petr Gazdík.

"Odmítám celou tu rétoriku o účelovce," řekl ministr zahraničí a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek v reakci na častá Babišova slova na svou obhajobu. "Jste posedlí sebou samými," vzkázal Zaorálek představitelům hnutí ANO.

Poslankyně ANO Jana Lorencová uvedla, že s Babišovým příchodem do Sněmovny vzniklo riziko přetnutí penězovodů politickým stranám i jednotlivým lidem.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama