reklama
Poplach na německém nádraží! Ozbrojenec vzal rukojmí, přihlásil se k Islámskému státu! - anotační obrázek
Poplach na německém nádraží! Ozbrojenec vzal rukojmí,…

„Chtěla jsem volit Drahoše, ale je to prý pedofil a donášel estébákům,“ cituje Sláma jednu ze svých známých. „Dalo mi práci ji přesvědčit, že to je jen typický hoax nebo jak se dřív říkalo, kachna,“ vysvětluje na blogu na serveru Aktuálně.cz.

Podle něj je pravděpodobně, že podobných kachen „přiletí“ ještě víc. „V pozadí Zeman, Rusové a mnozí jiní, pro které je slušný člověk nepřítel číslo jedna. Jedničkou pro Zemana je právě Drahoš, neboť zřejmě on jediný má šanci ho porazit. Je proto třeba ho mediálně zlikvidovat,“ myslí si psycholog a publicista.

Není to prý poprvé, co se o to Zeman pokouší. „Zatímco Schwarzenberga Zeman zlikvidoval osobně, správně načasovaným podrázkem těsně v závěru předchozích prezidentských voleb, teď může zůstat neviditelný, neboť na špinavou práci má k dispozici spoustu lidí. A možná bude stačit málo, protože rozdíly v počtu voličů budou asi opět nevelké. Když si vzpomenu, jak málo stačilo Trumpovi a kolik nepřátel Drahoš musí mít, padá na mě děs,“ přiznává Sláma.

Apeluje proto na všechny, aby si dávali pozor. „Takže přátelé demokratičtí novináři, politici, občanští aktivisté i 'obyčejní' lidé, prosím, buďte ve střehu a neseďte se založenýma rukama. Jde o hodně a začíná jít do tuhého,“ dodává publicista.

2 komentáře (Poslední 07.12. 13:20) Napište svůj názor

reklama