Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Muž v Brně vyhrožoval bombou, chtěl vyloupat banku

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Brno - Muž v centru Brna přepadl banku, vyhrožoval bombou. Policisté ho zatkli na místě. Lupiče čeká sdělení obvinění za loupež. Vánoce tak pravděpodobně stráví ve vazbě.

Po ohlášení přepadení ve čtvrtek odpoledne na místo vyrazili policisté, nejblíže to měli ti ze Zelného trhu. "Za několik okamžiků doslova naběhli do banky," uvedl na policejním webu mluvčí Pavel Šváb.

Podle něj se pachatel po jejich spatření vzdal jakýkoliv odpor a uposlechl všech instrukcí. Bomba se nenašla.

"Později jsme zjistili, že ženě za přepážkou vyhrožoval s tím, že už to jednou udělal a rozhodně nejde o legraci," dodal Šváb.

Témata:  krimi loupež Brno

Aktuálně se děje

26. srpna 2026 8:53

Svět v slzách. Taylor Swift, Beyoncé, Paul McCartney a další hvězdy vzpomínají na Dolly Parton

Svět zasáhla zpráva o úmrtí legendární americké country zpěvačky, skladatelky a filantropky Dolly Parton, která zemřela ve věku 80 let. Informaci oznámil její synovec Bryan Seaver jménem celé rodiny, přičemž zástupce umělkyně následně potvrdil, že skonala v onkologickém centru Vanderbilt-Ingram Cancer Center v Nashvillu po krátkém boji s rakovinou. Poslední okamžiky strávila obklopena svými nejbližšími.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy