reklama
Snowboarďačka Pančochová šokovala svou fotkou. Kropila naostro v přírodě - anotační obrázek
Snowboarďačka Pančochová šokovala svou fotkou. Kropila…

Proti Adamcovi nikdo nekandidoval. "Zvítězil jsem na pozici předsedy jednoznačně. Prvním místopředsedou je Václav Řehoř a dalšími Vladimír Benák, Ivan Doležal a Roman Toušek," dodal staronový předseda krajské organizace. Řehoř a Benák funkce místopředsedů regionálního sdružení obhájili. "Do výkonné rady jsme navrhli Martina Červíčka," uvedl Adamec.

"Na pozici místopředsedkyně jsme podpořili Alexandru Udženija a na místopředsedu Martina Kupku. Petr Fiala byl zvolen jednoznačně a v dalších případech hlasovala pro naprostá většina," řekl Adamec. Udženija i Kupka jsou místopředsedy ODS už nyní.

Prvním místopředsedou královéhradecké ODS se stal Václav Řehoř a dalšími místopředsedy Vladimír Benák, Ivan Doležal a Roman Toušek. Do výkonné rady delegáti navrhli Martina Červíčka.

ODS loni ve sněmovních volbách v Královéhradeckém kraji zaznamenala po delší odmlce úspěch. Podle vedení strany splnila svůj cíl, když skončila s více než 11 procenty na druhém místě za hnutím ANO, které získalo 32 procent. Při volbách v roce 2013 ODS skončila v hradeckém kraji s 7,27 procenta až šestá.

– Globe24.cz / ČTK

0 komentářů Napište svůj názor

reklama