Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policisté vyšetřují tragickou smrt muže a ženy v Českých Budějovicích

Ilustračni fotografie
Ilustračni fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

České Budějovice - Policie vyšetřuje tragickou smrt 64letého muže a o sedm let mladší ženy v Českých Budějovicích. Možná byli zavražděni, byla nařízena soudní pitva.

Mrtvé objevili v pondělí odpoledne příbuzní v domě, v němž muž se ženou žili. 

"Kriminalisté prověřují verzi možné sebevraždy i trestného násilného činu. Na místo byl přivolán i soudní lékař," uvedl jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Jihočeská policie letos už vyšetřuje jednu vraždu. V neděli na Písecku provozovatel restaurace nožem napadl zákazníka, který na následky zranění na místě zemřel.

Témata:  krimi vražda České Budějovice

Související

Aktuálně se děje

8. června 2026 16:04

Češi znají soupeře na příštím hokejovém šampionátu. Slováci nás neminou

V NHL sice ještě zbývá korunovat letošního vítěze Stanley Cupu, ale v Evropě už je hokejová sezóna u konce. Vyvrcholila mistrovstvím světa ve Švýcarsku, kde Češi dokráčeli jenom do čtvrtfinále. Další šanci budou mít příští rok, přičemž už vědí, kudy povede cesta. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy