reklama

Podle bývalého člena KSČ a poté KSČM Jaroslava Doubravy sem skrytě míří migranti. Pro Parlamentní listy se vyjádřil v tom smyslu, že má zprávy o tom, že se v německém Mnichově naplní autobus uprchlíky, který pak s nimi jede do Prahy. Uprchlíci se tu pak tiše rozutečou. Doubrava prý o situaci informoval ministra vnitra, ale nic se stále neděje.

Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám Ministerstva vnitra se však proti tvrzení senátora Doubravy ohradilo. Na twitterovém účtu oznámilo, že zpráva je dezinformace a pokud má člen horní komory Parlamentu ČR nějaké podložené obvinění, tak ať s ním zajde na policii.

Server Manipulátoři.cz si všiml senátorových bývalých výroků, které byly označeny za dezinformace. Zmínil například kauzu dvou uprchlíky znásilněných českých dívek. Tato zpráva byla rovněž Policie ČR vyvrácena. Třešnička na dortu bylo oznámení na senátorově facebookovém profilu z 25. února 2017, kdy tvrdil, že Evropská unie chce zakázat písmeno Ř. Odkázal se na web Pravdivých zpráv. Senátor si však neuvědomil, že server píše takové typy zpráv záměrně a že je to humor. Příspěvek na jeho Facebooku už není k nalezení, ale po internetu kolují snímky příspěvku.    

2 komentáře (Poslední 17.01. 14:58) Napište svůj názor

reklama