reklama

Landovský ČTK řekl, že získal nominaci asi sedmi či osmi oblastních sdružení, a to například Prahy 1, 2, 3, 6 či 7. Do pozice kandidáta na primátora Prahy ho musí zvolit celopražský sjezd ČSSD.

Jméno Landovského se v uplynulých týdnech objevilo při vyjednávání o možné vládě mezi ANO a ČSSD. Jedna ze spekulací jej označovala za možného kandidáta na ministra zahraničí. Landovský ale svou nejbližší politickou budoucnost vidí v zapojení se do pražské komunální politiky.

Jedním z jeho volebních témat je stavba více bytů, aby se snížila jejich cena. Druhou bude doprava a infrastruktura. "Spojené a průjezdné město pro Pražany bude další velké téma, kterému se nikdo nevyhne," podotkl. V této souvislosti by se chtěl zabývat i "logikou veřejného prostoru", tedy třeba otázkou obslužnosti či dostupnosti školek.

"Mám pak ještě další téma, kterému se třeba každý nevěnuje, ale je potřeba ho zmiňovat, a to je bezpečnost. Která je sice na vynikající úrovni, ale je potřeba neusnout na vavřínech," zdůraznil.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama