Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

OBRAZEM: StBák! Češi na pietním aktu u Rozhlasu vypískali Babiše

Pietní akt k 50. výročí od okupace v srpnu roku 1968 Fotogalerie +8
Pietní akt k 50. výročí od okupace v srpnu roku 1968
Foto: Mikuláš Křepelka / INCORP images

Praha - Pískot a provolávání hesel proti přítomnému premiérovi Andreji Babišovi (ANO) provázely před budovou Českého rozhlasu v Praze pietní shromáždění k uctění památky padlých v souvislosti s událostmi srpna 1968.

Témata:  1968 okupace 1968 VIII.68

Související

Aktuálně se děje

20. února 2026 17:27

Karta se otáčí. Princ Harry se pokusil o usmíření s Williamem, tvrdě ale narazil

Vztahy mezi princem Williamem a princem Harrym zůstávají i nadále na bodu mrazu. Spisovatel Omid Scobie, autor knih o královské rodině, v nedávném prohlášení uvedl, že se Harry pokoušel o smírné gesto a kontaktoval svého staršího bratra s prosbou o rozhovor. Podle Scobieho informací však William tuto osobní žádost o komunikaci striktně odmítl.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Volby, ilustrační fotografie.

Volbám by kralovalo ANO. Kubovo Naše Česko se poprvé objevilo v průzkumu

Jen pět uskupení by se teď dostalo do Poslanecké sněmovny, ukazuje průzkum agentury NMS pro web novinky.cz. Zvítězilo by hnutí ANO premiéra Andreje Babiše, jemuž by dala hlas téměř třetina voličů. Těsně pod pětiprocentní hranicí by skončilo hnutí Naše Česko, nový subjekt vedený jihočeským hejtmanem Martinem Kubou.