Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nehoda kamionu uzavřela pražský okruh

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Praha - Provoz na pražském okruhu musel být dnes kolem 06:30 na 20. kilometru ve směru na D7 zastaven. Důvodem je srážka kamionu s dodávkou. Zasahovala letecká záchranka.

Nehoda se stala mezi sjezdy na Jinočany a na Ořech.

Hasiči na twitteru uvedli, že vyprostili zraněné a předali je záchranářům. Na místě přistával vrtulník, sdělili pracovníci Národního dopravního informačního centra. 

Není jasné, jak dlouho bude dálnice uzavřená.

Témata:  dopravní nehody Praha dálnice D7

Související

Aktuálně se děje

15. května 2026 18:49

Válka mezi Koktovou a Arichtevou graduje. Došlo na fyzické trestání dětí

Mezi Ornellou Koktovou a Veronikou Arichtevou se rozhořel další ostrý veřejný konflikt. Spouštěčem nové vlny sporů se stalo nedávné vyjádření herečky, která se veřejně přiznala k incidentu z minulosti, kdy svému tehdy osmnáctiměsíčnímu synovi dala přes zadek pyžamem tak silně, až mu na kůži zůstaly obtisknuté kovové cvočky. Arichteva v rozhovoru podle webu super.cz uvedla, že se jí v té době nahromadily nervy, avšak od té doby už syna nikdy neudeřila a dodnes má před očima jeho bolestivý pohled.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy