Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

U Prahy nad potokem visí kamion plný železa. Vyprostit jej nelze

Nehody kamiónů
Nehody kamiónů
Foto: Pixabay

U obce Pětihosty u Prahy dnes odpoledne havaroval kamion, zůstal viset nad potokem. Hasiči vůz zajistili, aby nespadl do potoka.

Vyprostit ho ale nezvládnou, řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík. Řidič kamionu je lehce zraněný.

Nehoda se stala na výjezdu z čerpací stanice na silnici I/3. Kamion byl naložený železem. Hasiči podle Holomčíka nedisponují potřebnou technikou, kterou by mohli kamion vyprostit, na místo proto byla povolána specializovaná firma, která kamion vytáhne.

Témata:  nehody kamiónů Praha

Související

Aktuálně se děje

2. července 2026 9:08

Revoluční návrh ministra Vojtěcha. Chce omezit dostupnost energetických nápojů

V Česku by mohla být omezena dostupnost energetických nápojů. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) chce prosadit, aby se je nemohli koupit děti mladší 16 let. Nápoje konzumují desítky tisíc dětí, ačkoliv přinášejí jistá rizika. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy