Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Pražská tramvaj se v noci srazila se sanitkou. Zranilo se pět osob

Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie
Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Praha - V centru Prahy se v noci na dnešek srazila tramvaj se sanitkou, pět zraněných skončilo v nemocnici. Nehodu vyšetřují kriminalisté.

Nehoda se stala v pátek krátce po 23:00 na křižovatce Ječné a Legerovy ulice oblíž náměstí I. P. Pavlova.

Tramvaj musel zpátky na koleje dostávat jeřáb dopravního podniku. Provoz v místě byl obnoven dnes před 01:00.

Podobná nehoda se stala také v listopadu 2013. U Prašného mostu se tehdy zranil řidič sanitky a jeho spolujezdec, v tramvaji se nikomu nic nestalo.

Témata:  nehody tramvají Zdravotnická záchranná služba MHD Praha

Související

Aktuálně se děje

5. září 2025 18:01

Tragédie: Kobzovi uhynuli psi v autě

Poslanec Jiří Kobza, který je na kandidátce hnutí Stačilo!, promluvil o smrti dvou psů, kteří patřili jeho rodině. Přiznal, že dalmatini uhynuli jeho chybou, protože je nechal v odstaveném autě na slunci. Případem se už začala zabývat policie.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

PPF

Petr Kellner junior: Nový český miliardář se chce osamostatnit

Třiatřicetiletý Petr Kellner junior se rozhodl pro zásadní krok. Po odchodu ze skupiny PPF, kterou založil jeho otec, získal v rámci dědického vyrovnání 1,8 miliardy eur, v přepočtu zhruba 44 miliard korun. Tímto obchodem s Renátou Kellnerovou a svými nevlastními sestrami se vydává na vlastní podnikatelskou dráhu a chce prorazit s vlastní byznysovou vizí.