Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Muž nejprve zastřelil manželku, pak zbraň obrátil proti sobě. Případ z Prahy 10 se pravděpodobně odloží

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Praha - Za úmrtím manželského páru, který byl nalezené v pondělí v Praze 10, podle dnešního vyjádření policie patrně stála vražda a sebevražda.

Těla dvou zastřelených se našla vpodvečer v bytě v Hornoměcholupské ulici.

Muž pravděpodobně zastřelil ženu a poté se sám zabil. "Muž namířil zbraň proti své manželce a poté ji obrátil proti sobě," uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Pokud se potvrdí závěry kriminalistů, že střílel manžel, případ bude odložen.

Témata:  krimi vražda

Související

Aktuálně se děje

8. listopadu 2025 18:44

Tomás Klus napodobuje Bartošku, Ebena či Jágra. Jde o dobrou věc

Zpěvák Tomáš Klus je známý nejen svými písněmi plnými emocí a myšlenek, ale i tím, že si dokáže naplno užívat obyčejné chvíle se svou rodinou. Zpěvák coby trojnásobný otec ale poslední dobou zažívá trápení se svým osmiletým synem Alfrédem. V rámci rodinné pohody a trávení společného času s dětmi, usedá s Alfrédkem, jak synovi občas zdrobněle říká, k šachovnici a hraje jednu partii šachu za druhou. Jenže Alfréd tuto deskovou hru ovládá velmi dobře, evidentně líp než otec, nad kterým často vítězí. A Tomáš tím pádem dostává čím dál větší výprasky. Nyní měl Tomáš Klus možnost se díky dobré věci setkat s mistryní České republiky v rapid šachu, která ho naučila pár užitečných triků, díky kterým snad konečně nad synem zvítězí.

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy