reklama

Incident se stal v pondělí kolem 04:00 na vstupní terase u jednoho ze zlínských domů, ve kterém předtím cizinci navštívili večírek. Když odcházeli, dostali se venku na terase do konfliktu s mužem, také cizincem.

"Nejprve ho bili pěstmi do obličeje a poté ho úmyslně strčili z terasy, až poškozený přepadl přes zábradlí a z téměř čtyřmetrové výšky spadl na zem na udusanou hlínu. Do ležícího muže pak ještě několikrát kopli a z místa odjeli," uvedla krajská policejní mluvčí Lenka Javorková.

Pomoc napadenému poskytly ženy ubytované v domě. "Policisté se o napadení dozvěděli od rychlé záchranné služby, kterou přivolali spolubydlící zraněnému muži až v pondělí před polednem. Muž skončil v nemocnici na traumatologickém oddělení s několika zlomeninami, pohmožděninami a tržnými ranami," uvedla Javorková. Národnost útočníků ani napadeného policie neuvedla, podle mluvčí však byli všichni z večírku ze stejné východní země.

Kriminalistům se podařilo dvojici agresorů zadržet v úterý na ubytovně poblíž Zlína. Oba cizince ve věku 19 a 32 let nyní stíhají pro těžké ublížení na zdraví spáchané ve formě spolupachatelství. Ve středu je soud poslal do vazby.

Loading...

1 komentář (Poslední 11.10. 19:05) Napište svůj názor

reklama