Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Havárie autobusu v Karlových Varech: Nejezdí po ní vlaky, na místě jsou zranění

V Karlových Varech havaroval autobus a sjel do kolejiště. (19.9.2024) Fotogalerie +2
V Karlových Varech havaroval autobus a sjel do kolejiště. (19.9.2024)
Foto: Správa železnic

Autobus ve čtvrtek ráno po nehodě v Karlových Varech sjel na železniční trať a poškodil ji. Na místě jsou zranění, podle dostupných informací jde o 17 osob. Na místě zasahují složky záchranného systému. 

O nehodě autobusu a osobního auta, která přerušila provoz mezi hlavním a dolním karlovarským nádražím, informovala Správa železnic o půl osmé ráno na sociální síti X. "Autobus sjel do prostoru trati. Na místě zasahují hasiči Správy železnic i ostatní složky IZS, z místa jsou hlášeni zranění," uvedla.

Podle informací webu novinky.cz utrpělo zranění 17 lidí, přičemž by nikdo z nich neměl být v ohrožení života. Autobus sjel do kolejiště z několikametrového náspu. Původní informace hovořily o tom, že prostředek hromadné dopravy spadl z mostu. 

Provoz mezi dvěma karlovarskými nádražími je přerušen. Podle webu Českých drah se s omezením počítá po celé dopoledne. 

Témata:  nehody autobusů Autobusy Karlovarský kraj vlaky

Související

Aktuálně se děje

19. února 2026 15:43

Stinná stránka vztahu s Lucií Vondráčkovou. Jeden z expartnerů promluvil

Lucie Vondráčková dává po posledním rozchodu najevo, že si momentálně naplno užívá výhody single života. Po jejím boku se v minulosti vystřídalo několik sportovců. Jeden z nich se nyní vrátil k době, kdy byl partnerem známé herečky a zpěvačky. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy