reklama

Pořad Slavné dvojice bude Český rozhlas vysílat na všech regionálních stanicích každý pátek ve 20:00 hodin a na pražsko-středočeském ČRo Regionu navíc každou sobotu v 11:00 hodin.

Hosty pořadu budou známé tváře z různých oblastí společenského dění. Nebudou mezi nimi ale politici ani jiné osoby aktivně angažované v ovlivňování veřejných pravidel a rozhodování. Mezi první pozvané patří zpěvák Dalibor Janda a jeho dcera Jiřina Jandová, lékaři Jan Měšťák a Ondřej Měšťák nebo bratři hudebníci Václav Neckář a Jan Neckář.

Mynářová bude od prosince 2020 patřit k externím moderátorům Českého rozhlasu. V ČRo před tím pracovala v letech 2010 až 2015. Nejdříve působila na pozici zprávařky (2010 až 2013) pro regionální vysílání a po sňatku s kancléřem prezidenta republiky Vratislavem Mynářem tuto pozici po vzájemné dohodě opustila a začala autorsky a moderátorsky připravovat pořad "S vámi v Praze".

Český rozhlas podle Hošny zohlednil její rodinný poměr a externí spolupráce se bude týkat výhradně zábavného pořadu, a nikoliv zpravodajství či publicistiky.

reklama