Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Na D1 bourala dvě nákladní auta, provoz je zastaven

Na dálnici D1 bourala dvě nákladní auta. (19.6.2023)
Na dálnici D1 bourala dvě nákladní auta. (19.6.2023)
Foto: Policie ČR

Policisté na Vysočině uzavřeli páteřní dálnici D1 kvůli nehodě dvou nákladních vozidel. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému včetně záchranářského vrtulníku, který přepravil vážně zraněného řidiče do nemocnice.

Policie o nehodě informovala na twitteru s tím, že dálnice je uzavřena ve směru na Prahu za 89. kilometrem. Vyproštění nepojízdných vozidel by mělo zabrat dvě hodiny. Řidiči musí jet po objízdné trase.

Jednoho ze zraněných řidičů musel vrtulník přepravit do nemocnice. "V místě došlo k úniku většího množství provozních kapalin. Odtahové služby budou k místu střetu k odstranění nepojízdných vozidel najíždět za asistence policistů z protisměru," upozornili policisté.

Témata:  dopravní nehody dálnice D1

Související

Aktuálně se děje

14. září 2025 14:26

Tajemství úspěchu Jaroslava Uhlíře. Osud ho dal dohromady se skvělými parťáky

Už osmdesát let je s dnešním datem 14. září neodmyslitelně spjatý jeden malý velký muž. Jaroslav Uhlíř v neděli slaví kulaté osmdesáté narozeniny. České veřejnosti je dobře známý díky spolupráci se dvěma dalšími známými umělci. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy