Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nehoda autobusu MHD v Praze. Zranilo se sedm lidí

Autobus, ilustrační foto
Autobus, ilustrační foto
Foto: Pixabay

V Praze dnes dopoledne havaroval autobus městské hromadné dopravy, srazil se s osobním automobilem. Na místě zasahovaly složky integrovaného záchrannného systému, zranilo se celkem sedm lidí.

O nehodě v Tupolevově ulici v pražských Letňanech informovali záchranáři, na místě měli tři posádky. "Kolegové pečují celkem o 7 lehce zraněných osob, všichni jsou při vědomí, mimo ohrožení života. Nejčastějším zraněním je úraz hlavy a pohmožděniny," uvedli na twitteru.

Autobusy hromadné dopravy na sedmi linkách musely ve směru do centra po několik desítek minut jezdit odklonem, vyplývá z informací pražského dopravního podniku. Aktuálně už žádné omezení neplatí.

Témata:  nehody autobusů MHD Praha Autobusy

Související

Aktuálně se děje

29. května 2026 21:19

Britney Spears dala policistům při zatýkání bizarní nabídku

Na veřejnost se dostaly videozáznamy z březnového zatčení zpěvačky Britney Spears v Kalifornii, které zachycují momenty, kdy opakovaně odmítala opustit své vozidlo. Hlídka dálniční policie ji zastavila na základě telefonátu na tísňovou linku od jiného řidiče, který nahlásil, že její černé BMW kličkuje mezi dvěma jízdními pruhy. Zasahující policisté čtyřiačtyřicetileté popové ikoně sdělili, že z jejího auta cítí alkohol, a proto ji vyzvali k vystoupení z vozu kvůli provedení testu střízlivosti.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy