Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nehoda několika aut zkomplikovala provoz na D1

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Provoz na páteřní dálnici D1 zkomplikovala v neděli vpodvečer nehoda tří vozidel. Naštěstí se obešla bez zranění. Komunikace byla déle než hodinu neprůjezdná, jezdilo se po objízdných trasách.

Policie o nehodě ve směru na Ostravu ve zúžení u Mankovic informovala kolem 18. hodiny. Událost se obešla bez zranění. "Tvoří se kolony. Dopravu policisté odklání na 311. km," píše se na twitteru.

Na místě zasahovaly složky integrovaného záchranného systému, probíhalo vyšetřování nehody. Po půl osmé večer byla dálnice opět zprůjezdněna. "Dbejte při jízdě opatrnosti, dopravního značení, ať dojedete do cíle své cesty v pořádku," vzkázali policisté.

Témata:  Policie ČR dopravní nehody dálnice D1

Aktuálně se děje

6. srpna 2026 21:58

6. srpna 2026 11:40

Kriminalisté vyšetřují násilný trestný čin na Valašsku

Policisté se zabývají násilným činem v Újezd u Valašských Klobouk ve Zlínském kraji. Jedna osoba skončila v péči lékařů, další člověk se nachází v policejním zadržení. Nikomu nehrozí žádné nebezpečí. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy