Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie pátrá po ozbrojencích na Domažlicku. Přepadli rodinu v domě

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Roman Veselý / INCORP images

Na Domažlicku probíhá od noci na pátek rozsáhlé pátrání po ozbrojených pachatelích loupežného přepadení, které se obešlo bez zranění. Několik osob mělo v nočních hodinách vniknout do domu a ohrožovat majitele nemovitosti a členy jeho rodiny. 

Policie podle mluvčí Dagmar Brožové přijala v nočních hodinách na tísňové lince oznámení o tom, že do domu v příhraničí měli vniknout ozbrojení muži a spoutat tam několik osob. Začala rozsáhlá pátrací akce.

Policisté dorazili na místo činu ve chvíli, kdy už tam pachatelé nebyli. "Do pátrání jsme nasadili policejního psovoda se služebním psem a vrtulník. O součinnost jsme požádali také německé kolegy," uvedla mluvčí Brožová. 

Podle informací serveru novinky.cz je majitelem nemovitosti provozovatel nočních klubů, přičemž do jeho domu vnikla trojice mužů oblečených do černých kombinéz. Po podnikateli chtěli peníze. 

Témata:  krimi Policie ČR Plzeňský kraj

Aktuálně se děje

22. května 2024 11:57

Ukrajinské jednotky v Charkovské oblasti dosahují hmatatelného pokroku. Jinde je to horší, tvrdí Zelenskyj

Ukrajinské jednotky bojující proti ruským silám v Charkovské oblasti na severovýchodě země dosahují "hmatatelného" pokroku, ale situace v jiných částech frontové linie je složitá. Uvedl to v úterý ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, informuje agentura AFP.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy