Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie vyšetřuje napadení na ubytovně v Praze

Policie, ilustrační fotografie.
Policie, ilustrační fotografie.
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Pražská policie od sobotního rána vyšetřuje napadení na ubytovně v Dolních Chabrech, při němž jeden muž utrpěl blíže nespecifikovaná zranění. Pachatele trestného činu se zatím nepodařilo vypátrat. 

Policie o případu informovala po poledni na sociální síti X. K incidentu došlo na ubytovně u Bíleneckého náměstí, zraněn byl třicetiletý cizinec. "Kriminalisté na místě stále provádějí ohledání místa činu a zjišťují okolnosti celého incidentu," uvedla policie.

Strážci zákona dodali, že v souvislosti s případem zatím nebyl nikdo zadržen. Přesná právní kvalifikace trestného činu bude stanovena na základě dalšího šetření.

V Praze došlo v tomto týdnu k jedné vraždě. Policisté byli ve čtvrtek přivoláni k případu napadení v autoservisu v Řepích, které si vyžádalo smrt jedné osoby. Na místě došlo k zadržení jiného muže, který bude trestně stíhán. 

Témata:  krimi Policie ČR Praha

Aktuálně se děje

22. května 2024 12:44

Litva označila plány Ruska v oblasti Baltského moře za eskalaci proti EU a NATO

Litevský ministr zahraničí Gabrielius Landsbergis označil plány Ruska na úpravu hranic svých teritoriálních vod v Baltském moři za eskalaci proti Severoatlantické alianci (NATO) a Evropské unii.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy