Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie zadržela podezřelého v případu pádu muže u Národního divadla

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policie dnes informovala o posunu v případu podezřelého úmrtí muže v blízkosti Národního divadla. Vyšetřování si převzali kriminalisté z pražského oddělení vražd, kteří zadrželi podezřelou osobu.

Pražská záchranná služba v úterý ráno informovala, že v Divadelní ulici zasahovala u zhruba padesátiletého muže, který spadl. "Po příjezdu na místo jsme zjistili, že jeho zranění jsou neslučitelná se životem, bohužel jsme mu nedokázali pomoci, na místě zemřel," uvedli zdravotníci.

O nešťastnou náhodu zřejmě nešlo. Policie dnes uvedla, že případ si převzali detektivové z oddělení vražd, kteří zadrželi podezřelou osobu. "V současné chvíli provádíme standardní úkony trestního řízení," napsali policisté.

Podle informací deníku Blesk zemřel technický zaměstnance Národního divadla. Spadnout přitom měl z ochozu Nové scény, kde se večer předtím, tedy v pondělí, konalo předávání cen Magnesia Litera. 

Témata:  Policie ČR krimi vražda

Související

Aktuálně se děje

9:11

O Bidenově rozhodnutí nevěděl ani jeho syn. O odchodu z kandidatury informoval jen dva lidi

Oznámení o odchodu amerického prezidenta Joea Bidena z kandidatury za znovuzvolení pracovníky Bílého domu šokovalo. Ještě několik minut před zveřejněním jeho rozhodnutí o něm věděli pouze tři lidé – sám prezident a jeho dva poradci. 

Zdroj: Jakub Jurek

Další zprávy