Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Při nehodě autobusu v Litvínově se zranilo 11 osob

Autobus, ilustrační fotografie.
Autobus, ilustrační fotografie.
Foto: Pixabay

V severočeském Litvínově havaroval v pátek odpoledne autobus. Záchranáři ošetřili jedenáct zraněných osob, jedna z nich byla zraněna vážně. Na místě zasahovaly všechny složky IZS i záchranářský vrtulník.

O nehodě v Podkrušnohorské ulici v litvínovské místní části Janov informovala policie po půl čtvrté na twitteru s tím, že komunikace je kvůli události obousměrně uzavřena. Autobus podle policistů sjel do příkopu.

"Jednu osobu jsme transportovali s podezřením na vážné zranění letecky do ústeckého traumacentra. Deset cestujících jsme ošetřili s lehkými zraněními," citoval Deník mluvčího záchranářů Prokopa Voleníka.

Témata:  nehody autobusů Autobusy

Související

Aktuálně se děje

30. června 2026 5:00

Počasí bude příští víkend mnohem mírnější. Nedorazí ani tropy

Během nadcházejícího víkendu se po vlně veder a bouřek očekává příjemné letní počasí s občasnými přeháňkami, které se budou soustředit zejména do horských oblastí. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy