Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Smrtelná nehoda u Ledců: Zemřel teprve patnáctiletý hoch

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Tragická dopravní nehoda se v neděli ráno stala u obce Ledce na Mladoboleslavsku. Za volant auta si tam sedl nezletilý řidič, který zemřel po nárazu do stromu. Okolnosti incidentu jsou předmětem policejního vyšetřování. 

O nehodě informoval server iDnes.cz, podle kterého bylo řidiči teprve 15 let. Policie přijala oznámení o nehodě v neděli krátce před půl šestou ráno. "Jednalo se o havárii osobního auta do stromu," uvedl policejní mluvčí Pavel Truxa.

Mladík utrpěl podle záchranářů zranění neslučitelná se životem. Silnice byla po nehodě déle než čtyři hodiny uzavřená, zatímco probíhaly záchranné a vyprošťovací práce.

Témata:  dopravní nehody Policie ČR Středočeský kraj

Související

Aktuálně se děje

30. března 2025 20:08

Zemřel Jiří Havel, herec známý z televize i dabingu

Českou hereckou obec zasáhla smutná zpráva. Ve věku 83 let zemřel Jiří Havel, který se v poslední době potýkal s nemocí. Havel byl publiku známý z divadla, televize i dabingu. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Ilustrační foto

Žloutenka v Česku na vzestupu. Odborníci varují před dalším šířením

Česká republika čelí významnému nárůstu počtu případů virové hepatitidy A, známé jako infekční žloutenka či nemoc špinavých rukou. Podle údajů Státního zdravotního ústavu bylo do 28. března 2025 zaznamenáno již 320 případů této nemoci. Tento alarmující trend navazuje na loňský rok, kdy bylo v zemi evidováno 636 nakažených, přičemž dva lidé nákaze podlehli. Vývoj naznačuje, že se infekce šíří napříč celou republikou a podle dat Evropského centra pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) je patrný nárůst i v dalších zemích světa.