Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Úřad vlády avizuje: Zítra oznámíme něco důležitého

Petr Fiala
Petr Fiala
Foto: Mikuláš Křepelka / INCORP images

Češi se zítra dozví, na čem v posledních dnech a týdnech usilovně pracovala vláda premiéra Petra Fialy (ODS). Jak totiž avizovala, ve čtvrtek před polednem mají lidé očekávat důležité oznámení.

Úřad vlády dnes na sociálních sítích vyzval občany, aby si poznamenali do kalendářů zítřejší datum 11. května a čas 11:55. "Máme pro Vás něco důležitého," slibuje kabinet.

Poznamenejte si do kalendářů✏️?️Máme pro Vás něco důležitého. pic.twitter.com/Y1ayxYgW4w

— Úřad vlády ČR (@strakovka) May 10, 2023

"Zítřek bude důležitý den," doplnil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) na svém twitterovém profilu. Právě Jurečka už dříve uvedl, že v květnu hodlá představit chystanou důchodovou reformu. Podle informací serveru novinky.cz má být ve čtvrtek odhalena společně s takzvaným konsolidačním balíčkem, který připravuje ministerstvo financí v čele se Zbyňkem Stanjurou (ODS).

Vláda přitom tradičně zasedá ve středu. Na programu dnešního jednání jsou podle webu Úřadu vlády návrhy nového exekučního zákona či zrušení vybraných funkcí vládních zmocněnců.

Témata:  Petr Fiala vláda ČR

Související

Aktuálně se děje

8. června 2026 21:59

Jaromír Soukup neudržel nervy na uzdě. Hanychové poslal jasný vzkaz

Napjaté vztahy mezi Jaromírem Soukupem a Agátou Hanychovou jako bývalými partnery a rodiči dcery Rozárky se neuklidňují. Je to právě naopak. Dvojice se pouští do dalšího sporu, přičemž podnikatel opravdu nešetří influencerku. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy