Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Ostravě se potuluje vrah. Jeho oběť našli v kaluži krve

Policie ČR, ilustrační fotografie
Policie ČR, ilustrační fotografie
Foto: Evgeny Petrov / INCORP images

Šestačtyřicetiletou ženu, kterou našla v pondělí kolegyně mrtvou ve skladu restaurace v Ostravě-Hrušově, někdo zavraždil. Po pachateli policie pátrá, o jakékoli informace, které by mohly vést k dopadení vraha, žádá i veřejnost.

Pracovnici pohostinství našla její kolegyně v tratolišti krve po 14:00, když přišla do práce, a ihned zavolala policii.

"V současné chvíli se intenzivně prověřují veškeré indicie a poznatky k dané záležitosti, jako je doba spáchání skutku, důvod této trestné činnosti, míra zavinění a totožnost osoby pachatele," uvedl policejní mluvčí René Černohorský.

Jakékoli informace k tomuto činu mohou lidé zavolat, i anonymně, na bezplatnou policejní linku 158.

Témata:  krimi vražda Ostrava

Související

Aktuálně se děje

12. dubna 2026 10:12

„Chová jako idiot, snad v politice dlouho nebude.“ Umělci na Andělech zesměšnili Klempíře

Letošní udílení hudebních Cen Anděl, které se v sobotu uskutečnilo na pražském Výstavišti, se neslo ve znamení ostrých politických deklarací. Slavnostní večer, během něhož byli oceněni nejlepší umělci za uplynulý rok, se proměnil ve vlnu kritiky namířené proti současnému vedení ministerstva kultury a vládním krokům.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Mirek Topolánek

Mirek Topolánek přiznal, co mu pomáhá v boji s rakovinou

Bývalý premiér Mirek Topolánek, který v devětašedesáti letech čelí náročné onkologické léčbě, překvapuje své okolí otevřeností a nečekaným optimismem. O svém boji s rakovinou mluví bez obalu a s humorem, který mu pomáhá zvládat i ty nejnáročnější dny. Nedávno se podělil o to, co mu v průběhu vyčerpávající série chemoterapií dodává potřebnou energii a chuť jít dál.