Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vražda na Klatovsku: Mrtvý muž ležel před domem, policie má podezřelého

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policie od čtvrtečního večera vyšetřuje případ vraždy v nejmenované obci na Klatovsku v Plzeňském kraji. Usmrcený muž ležel na pozemku před domem. Případ byl svěřen kriminalistům, kteří pracují s podezřelým. 

Policie o případu informovala ve čtvrtek krátce před půlnocí s tím, že se od večerních hodin zabývá případem nálezu mrtvého muže na pozemku domu v jedné obci na Klatovsku. "Podle zatím zjištěných skutečností zemřel dotyčný násilnou smrtí, a proto si případ převzali krajští kriminalisté," uvedla policie na sociální síti X.

"Od počátku pracujeme i s osobou, která by případně mohla být z tohoto skutku podezřelá," dodali strážci zákona s tím, že další informace o případu poskytnou, jakmile to budou umožňovat okolnosti. 

Témata:  vražda Policie ČR Plzeňský kraj

Související

Aktuálně se děje

5. října 2025 15:00

Do Sněmovny míří exmanželé Pikora a Šichtařová. Týrání, rozvod a napjaté bratrské vztahy se stěhují do lavic

Nová Poslanecká sněmovna se stane svědkem nejen politické rivality, ale i velmi napjatých rodinných a osobních vztahů. Mezi nově zvolenými zákonodárci totiž zasednou exmanželé Markéta Šichtařová (SPD) a Vladimír Pikora (Motoristé sobě), mezi nimiž proběhl ostrý rozvod plný obvinění z týrání a domácího násilí. Do lavic se zároveň vrací bratři Tomio (SPD) a Hayato (KDU-ČSL) Okamurovi, jejichž vztahy jsou dlouhodobě komplikované.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy