Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Vražda v Praze. Obětí seniorka, podezřelý nebyl na útěku dlouho

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policie od pondělního odpoledne vyšetřuje vraždu důchodkyně, která se stala v Praze. Zadržela podezřelého muže, motiv činu není znám. Případem se zabývají detektivové z prvního oddělení. 

Pražská policie v pondělí večer informovala, že kriminalisté z hlavního města prověřují násilnou smrt devadesátileté seniorky. Oznámení o případu obdržela kolem 16. hodiny, k činu došlo v Katusické ulici ve Kbelích.

"Detektivové z 1. oddělení ve spolupráci s kriminalisty během několika málo hodin zjistili podezřelého a následně jej zadrželi," uvedli strážci zákona na sociální síti X.

Zadržen byl osmadvacetiletý muž, jehož policisté eskortovali na služebnu k provedení dalších procesních úkonů a sdělili mu podezření ze spáchání trestného činu vraždy. "Motiv jeho jednání prozatím není znám a detektivové zjišťují všechny okolnosti případu," dodali policisté.

Témata:  vražda krimi Policie ČR Praha

Související

Aktuálně se děje

2. prosince 2025 5:00

Počasí se o víkendu oteplí

Příští víkend se počasí oteplí. Podle ČHMÚ.cz se budou v týdnu denní maxima pohybovat do zhruba šesti stupňů, v sobotu a v neděli ale vyrostou až na osm.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy