Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Sběratelé autogramů se sjeli do Karlových Varů. Nejlepší šanci mají u hotelu Pupp

50. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary (3.-11.7.2015)
50. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary (3.-11.7.2015)
Foto: Mikuláš Křepelka / INCORP images

Karlovy Vary - Do dějiště karlovarského filmového festivalu i letos vyrazili sběratelé podpisů. Čím známější hvězda, tím je získání autogramu těžší.

Trpěliví sběratelé autogramů získají až stovku podpisů. "Největší šance je u hotelu Pupp, kde většina hvězd bydlí, nebo u tiskových konferencí v Thermalu," řekl ČTK starší sběratel z Karlových Varů.

Ačkoli jména říct nechtěli, navzájem se znají. "Máš?" zeptal se po dnešní tiskové konferenci Caseyho Afflecka karlovarského sběratele jeho kolega z Prahy.

Zatímco české hvězdy se na festivalu pohybují zcela běžně a dají se potkat i v davu,, světové celebrity mají kontakt s fanoušky podstatně omezenější. Například Uma Thurmanová podle sběratelů poskytla letos v Karlových Varech jen několik autogramů. Herec Casey Affleck byl vstřícnější.

"Nejsem sběratel. Ale předloni se mi podařilo získat podpis Harveyho Keitela na vstupenku s jeho filmem, tak jsem to zkusila znovu a vyšlo to," raduje se Michaela s podepsaným lístkem na film Přízrak, ve kterém Affleck hraje.

Témata:  Casey Affleck kultura Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Související

Aktuálně se děje

8. dubna 2026 19:42

Ornella Koktová má v rodině kvůli vymyšlenému těhotenství údajně peklo

Rodina Štikových prochází dalším veřejným skandálem, v jehož centru tentokrát stojí Ornella Koktová. Ta během Velikonoc na svých sociálních sítích zveřejnila informaci, že její mladší sestra Charlotte je v jiném stavu. Celou věc navíc prezentovala jako obranu sestry před útoky jejich matky Moniky Binias. Jak se však záhy ukázalo, zpráva o těhotenství byla nepravdivá, což potvrdil i otec obou sester Michal Štika.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Daniel Landa

Hrady CZ budou i letos. Přibyla zastávka, k hlavním hvězdám patří Landa

Exkluzivní devadesátiminutové prodloužené koncerty Daniela Landy a Mirai, ale také nová zastávka u zámku Hluboká nad Vltavou – i to jsou lákadla 21. ročníku putovního hudebního festivalu Hrady CZ. Organizátoři představují kompletní hudební program svých osmi prázdninových zastávek. Páteční program nabídne koncerty Rybiček 48 či Mig 21, rappera Rytmuse, Trautenberka a dalších, sobota bude patřit zmíněným Mirai a Danielu Landovi, Vypsané fixe či Harleji.