Nejméně deset lidí včetně 13leté dívky zahynulo v Indii, ostatní oběti jsou hlášeny ze sousedního Bangladéše. Silný vítr zvedl vlny vysoké asi pět metrů, v indické Kalkatě převracel automobily a strhával stromy i sloupy elektrického vedení. Z města jsou hlášeny záplavy a výpadky telekomunikačních sítí. Velká část patnáctimilionového města se kvůli přerušení elektřiny pohroužila do tmy.

Bangladéšské úřady přesunuly do bezpečí asi 2,5 milionu lidí žijících blízko pobřeží v nízko položených oblastech. Indie evakuovala asi 650.000 obyvatel ve státě Bangla (Západní Bengálsko) a sousedním státě Odiša (dříve Urísa). Podle BBC se očekává, že právě Odiša bude nejhůře zasaženou oblastí v Indii. Někteří její obyvatelé kvůli obavám z koronaviru ale přesun odmítali.

Ve státě Odiša jsou v přístřešcích místa pro 1,1 milionu lidí; tyto kapacity ale nebudou s největší pravděpodobností využity. "Připravili jsme mýdlo, vodu na mytí rukou a roušky," řekl AFP místní představitel Pradíp Kumár. V indickém státě Bangla jsou evakuovaní lidé vyzýváni, aby v provizorních zařízeních udržovali odstup a nosili roušky.