reklama
Přiznání Andreji Pomeje: Musela jsem Jirku opustit. Bylo to fakt strašné, šlo mi o zdraví! - anotační obrázek
Přiznání Andreji Pomeje: Musela jsem Jirku opustit. Bylo to…

Hayden Cross se před 20 lety narodil jako dívka jménem Paige. Úřady jej ale oficiálně uznaly za muže, který si změnil jméno poté, co začal podstupovat hormonální léčbu.

Hayden se svými rodiči a sourozenci vyrůstal v Gloucesteru a navštěvoval dívčí školu, odkud byl ve svých 14 letech vyloučen. Ve 20 letech podstoupil změnu pohlaví, která v průměru stojí 29 000 liber (900 tisíc korun) a začal užívat mužský hormon. Nyní jej čeká odstranění prsu a vynětí vaječníků.

Dříve, než oficiálně přijde o všechny ženské orgány, se ale rozhodl pro jeden důležitý krok. Na sociální síti našel dárce spermatu a momentálně je v 17. týdnu těhotenství.

Podle britských médií je oficiálně prvním mužem ve Velké Británii, kterému se má narodit dítě. "Mám obavy jak budu vypadat a co si o mě lidé budou myslet," cituje Haydena britský bulvár.

Mladík přesto doufá, že až se jeho vysněné dítě narodí, bude moci pokračovat ve své přeměně a stane se skutečným mužem. Přesto je rozhodnut dítě vychovávat sám.

"Zůstanu svobodný, zejména když bude dítě malé. Nechci nikomu nic komplikovat a nechci, aby bylo miminko zmatené," vysvětlil Heyden, který se stal hvězdou sociálních sítí, serveru The Sun.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama