reklama

Ta je pochopitelně dána hlavně neúspěchy samotných klientů, tedy hráčů. Těm se více nedaří, než daří. Právě z toho důvodu by měli studovat rady zkušenějších a snažit se prolomit neúspěšnou šňůru co možná nejsofistikovaněji. Pokud tedy rádi sázíte a nevychází vám to, jste na správné adrese. V následujících řádcích se zaměříme na 3 rady, které by měly vést ke konečnému úspěchu.

Znáte statistiky a sledujete daný sport?

Jestliže neznáte statistiky a konkrétní sporty, ani nejlepší sázkové kanceláře vám nezaručí úspěch. Naopak. Budete prohrávat, a to poměrně značně. Ideální je prostudovat statistiky konkrétního týmu nebo sportovce, a to v dlouhodobém intervalu. Jestliže se vám to podaří, vaše pravděpodobnost na výhru se zvedne. Stejně tak není od věci sledovat konkrétní sport. Jednak zjistíte, jaká je forma daného týmu, a jednak se také budete několikanásobně více bavit při sledování zápasu.

S více příležitostmi klesá pravděpodobnost

Otázka, jak sázet na sport a neustále jen vyhrávat, ještě nebyla zodpovězena nikým! Počítejte s tím, že ani my vám na ni odpověď nedáme. Jen je třeba se na věc podívat z hlediska statistiky. Ta hovoří jasnou řečí. Čím méně příležitostí na tiketu máte, tím se zvyšuje vaše šance na výhru.

Věřte zkušeným

Poradit se v dnešní době se zkušenými sázkaři není nijak složité. Stačí se jen podívat na internet, kde mají mnozí své profily. Některé jsou placené, ale za nějaké ty peníze navíc to stojí.


18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Loading...

1 komentář (Poslední 17.12. 17:19) Napište svůj názor

reklama