sázení

Miloš zeman v Poslanecké sněmovně

Netradiční sázky vypsány: Bartoš půjde na ježka, Pražský hrad bude prodán Rusku

Domov

Bookmakeři sázkových kanceláří v Česku opět spojili konec roku s vypsáním kurzů na netradiční nebo politické sázky v příštím roce. U Fortuny lze vsadit například na to, že prezident Miloš Zeman přestane kouřit (5:1), lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká vyhraje republikový šampionát v šipkách (555:1) nebo že finále fotbalové Ligy mistrů v Istanbulu bude sledovat aspoň 50.000 diváků (7:1). Tipsport a Chance nabízejí třeba sázky na to, zda ANO vyhraje sněmovní volby (2:1) nebo že se předsedou Fotbalové asociace ČR stane předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík (33:1).

Donald Trump, 45. prezident USA

Volby v USA "rozhádaly" i Česko: Bookmakeři favorizují Bidena, sázkaři věří Trumpovi

Domov

Favoritem prezidentských voleb v USA je podle bookmakerů v Česku demokratický kandidát Joe Biden s kurzy 1,54:1 - 1,57:1. Dosavadní prezident Donald Trump má na vítězství kurz 2,35:1. Sázkaři však více věří Trumpovi, jdou na něj zhruba dvě třetiny sázek. Celkový objem už překročil 150 milionů korun, proti volbám v roce 2016 je téměř čtyřnásobný.

Češi bojují proti koronaviru rouškami a respirátory

Většina poboček sázkových kanceláří v ČR zůstává otevřených

Domov

Většina poboček sázkových kanceláří v Česku zůstává otevřených. Firmy se snaží zachovávat maximum bezpečnostních opatření kvůli šíření koronaviru. Uvedli to zástupci sázkových kanceláří, které dnes ČTK oslovila. U kurzových sázek je jich téměř 93 procent uzavřeno na internetu. Jejich provozovatelé museli zavřít pobočky v barech a restauracích. Většinu prodejní sítě má otevřenu také Sazka.

Novotný, Pavel

Domov

Pavel Novotný bude mít sochu v Moskvě? Můžete si vsadit, výhra by byla obrovská

Bookmakeři sázkových kanceláří v Česku opět spojili konec roku s vypsáním kurzů na netradiční sázky v příštím roce. U Fortuny lze vsadit například na to, že starostovi Řeporyjí Pavlu Novotnému (ODS) postaví na Rudém náměstí v Moskvě sochu (3000:1) nebo že bývalý hejtman David Rath uteče z vězení (555:1). Tipsport a Chance nabízejí třeba sázky na to, že bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová obnoví profesionální kariéru (40:1) nebo že prezident Miloš Zeman abdikuje (40:1).

Sázenka s novým logem společnosti Sazka.

Šťastlivec vyhrál ve Sportce čtvrt miliardy. Tato čísla z něj udělala boháče

Domov

Ve Sportce ve středečním losování padla druhá nejvyšší výhra v historii této hry. Sázející ze Středočeského kraje vyhrál 250,9 milionu korun. ČTK to dnes sdělil mluvčí Sazky Václav Friedmann. Nejvyšší výhra ve Sportce je necelých 400 milionů korun, padla v listopadu 2013. Rekordní výhra 2,46 miliardy korun v Česku padla ve hře Eurojackpot v květnu 2015.

Ilustrační foto

Neuvěřitelná výhra. Padl nejvyšší jackpot v evropské loterii

Svět

Los, který si jeho majitel koupil za dvě eura (asi 51 Kč) nedaleko Milána, vyhrál v úterý v italské loterii Superenalotto 209 milionů eur (5,4 miliardy Kč). Informoval o tom deník La Repubblica s tím, že jde o nejvyšší výhru v historii této hry. Podle agentury DPA dokonce jde o nejvyšší vyhraný jackpot v evropské loterii.

Víte, jak sázet na sport? Tyto 3 rady vám pomohou

Víte, jak sázet na sport? Tyto 3 rady vám pomohou

Revue

PR článek - Kurzové sázení se stalo poměrně velkým fenoménem po celém světě. Není se čemu až tolik divit, vždyť vyhrát co možná nejrychleji peníze by chtěl prakticky každý člověk. Fakt, že ale sázkové kanceláře fungují a profitují, jasně poukazuje na vysokou míru jejich úspěšnosti.

Americký dolar

Svět

Obří jackpot. Šťastný Američan si odnese 17 miliard

Dva neznámí šťastlivci ve Spojených státech vyhráli zhruba 750 milionů dolarů (asi 16,9 miliardy korun). Jackpot padl v sobotu v noci ve hře Powerball. Podle agentury AP jde o čtvrtou nejvyšší výhru, která v historii USA padla.

Senát Parlamentu ČR

Kdo má šanci na křeslo v Senátu? Tipy sázkových kanceláří

Domov

Praha - Největšími favority říjnových senátních voleb jsou nyní podle bookmakerů neúspěšný prezidentský kandidát Pavel Fischer (nezávislý) v Praze 12 a současný senátor za Vsetínsko Jiří Čunek s kurzy 1,05:1. Naopak velké šance sázkové kanceláře nedávají v Litoměřicích Davidu Rathovi (Česká Suverenita), nepravomocně odsouzenému za korupci.

Volby do Poslanecké sněmovny

Budou předčasné volby? Češi už sázejí, favoritem na premiéra je dál Babiš

Domov

Praha - Předčasné volby v Česku letos pravděpodobně nebudou, alespoň tedy dle sázkových kanceláří. Na jejich konání je vypsán kurz 3,15:1, na to, že do konce roku nebudou, je vypsán kurz 1,3:1. Jednoznačným favoritem na prvního premiéra s důvěrou je Andrej Babiš (ANO). Podle Tipsportu klienti zatím na možnost předčasných voleb vsadili zhruba milion korun, z toho 75 procent jde na variantu, že vypsány nebudou.

Jiří Drahoš ve volebním štábu

Favoritem bookmakerů je ve druhém kole Drahoš

Domov

Praha - Bookmakeři odhadují, že výsledek druhého kola prezidetských voleb bude velmi těsný. Favoritem na vítězství je po prvním kole Jiří Drahoš (1,6:1 až 1,68:1). Kurzy na současného prezidenta Miloše Zemana se pohybují od 2,2:1 do 2,29:1.

Jiří Drahoš

Domov

Zeman a Drahoš favority bookmakerů, zajímavé to je i u Fischera

Praha - Objem přijatých sázek na prezidentské volby se blíží 120 milionům korun. Favoritem bookmakerů zůstává současný prezident Miloš Zeman s kurzy 1,5:1 až 1,67:1. V posledním týdnu si mírně polepšil bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš (2,75:1 - 2,95:1).

Miloš Zeman

Sázky na nového prezidenta? Sázkaři nejvíc věří Zemanovi

Domov

Praha - Podle bookmakerů se mírně zvýšily šance na znovuzvolení prezidenta Miloše Zemana (1,55:1 - 1,6:1), bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš si naopak nepatrně pohoršil (3,2:1 - 3,6:1). Na třetí místo se vrátil textař a podnikatel Michal Horáček (10:1 - 11:1). Zemanovi zatím věří také sázkaři.

Miloš Zeman zahájil na Akademii řemesel Praha školní rok

Sázkaři se do prezidentských voleb příliš nehrnou, u bookmakerů vede Zeman

Domov

Praha - Objem sázek na prezidentské volby už překročil 50 milionů korun, které byly vsazeny během minulých prezidentských voleb v roce 2013. Za poslední dva týdny kurz u Miloše Zemana klesl z 1,8:1 na 1,62:1. Bývalý předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš mírně oslabil z 2,8:1 až 2,9:1 na 3,1:1 až 3,33:1.

Aktuálně se děje

13. června 2024 10:31

Ukrajina zničila Rusku tři systémy protivzdušné obrany na Krymu

Generální štáb ukrajinských ozbrojených sil ve středu potvrdil zničení tří ruských systémů protivzdušné obrany na okupovaném Krymu. Dva z nich byly zničeny při útoku, zatímco informace o třetím se stále upřesňují, uvedl server Kyiv Independent.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy